Caffee Bar Lodziarnia

Kraków

Opinie o Caffee Bar Lodziarnia

marek k

czy tutaj mówim,y o tej dwupoziomowej restauracji na starówce? ciekawe czy ta firma istnieje nadal, oświadczyłem się tam kiedyś

fdjgkg

W tej chwili wszystko jest ok.

monic

Witam Była z dzieckiem w tej pseudo kawiarni lodziarni ... Na stronie nie poinformowano że ten palc zabaw jest płatny wiec właściwie wchodzisz i od razu przy zamówienium włącza się licznik pt sala zabaw z tym że dziecko nie ważne że nie korzysta z sali musisz za niego zapłacic . na zdjeciach lokal ładnie wygląda w srdoku porażka , brudno , poobijane ściany i obsługa pod zdechłym azorkiem nie polecam ja juz więcej nie skorzystam ...

tee

Byłem sprawdzić, pracuje jako barman już 5 lat i nikt mi tak fajnego drinka - sex od the beach- nie zrobił. Wg. fajny wystrój i ładne kelnerki:)

marnojad

jedno jest pewne - albo właściciel do wymiany albo te 2 chiki przebrane za barmankę i tzw. panią manager... to jak tam oszukują jest nie do opisania - wszyscy by skorzystali na zamknięciu tego lokalu, a najbardziej policja, która musi się z nimi w kółko użerać... NIE POLECAM ANI W GRAMIE (!!!!!!!!!)

Oszuści - krytyk

[usunięte przez moderatora] nie wiem czy właściciel zmusza personel do lania: pół piwa -pół piany albo, że kamikadze to sok z cytryny zabarwiony na niebiesko ale jest faktem, że tak się dzieje. P.S. pani manager to jakaś pomyłka, jak dla mnie z miejsca do zwolnienia.

Zostaw opinię o Caffee Bar Lodziarnia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caffee Bar Lodziarnia