Power-tech

Gliwice

Opinie o Power-tech

krolo

no i to mi się podoba, firma, która wie, że inwestowanie w kapitał ludzki najszybciej się zwraca :) pozdro

prawnik

Ta firma to firma krzak. 8 zł za godzinę i płatność 28 dni po wykonaniu zlecenia. Właścicieli chyba Bóg opuścił. Lepiej pieprznijcie się w łeb z takimi umowami i taką kasą. Frajerów możecie sobie szukać, ale każdy mądry za takie pieniądze robił nie będzie. Dzisiaj w każdej uczciwiej, szanującej się firmie albo kasa jest zaraz po zleceniu albo przelew jest wykonywany na drugi dzień po zakończeniu akcji. Nie dajcie się nabrać i wykorzystywać. Za 8 zł to już nawet ludzie z podstawowym wykształceniem nie pracują. Szukacie głupich i naiwnych dziewczyn do pracy, które nie potrafią prawnie się bronić. Jakbyście mi nie wypłacili pieniędzy to ta wasza firma przestałaby istnieć w ciągu miesiąca.

koleżanka22
@prawnik 05.04.2015 12:51

to jakie ty masz wykształcenie skoro podpisałaś/podpisałeś taką umowę? Zakładam,że czytać potrafisz skoro napisałaś/napisałeś taką opinię...a może jesteś " głupia naiwna" ?

A.

Atmosfera w porządku, mi się trafił fajny koordynator. Kasa na czas, a nawet przed czasem. W umowie jest jasno określone, że wypłata nastąpi w ciągu 28 dni.

Anonim

Atmosfera bardzo sympatyczna, koordynator spoko. Niestety na pieniążki czekam już prawie miesiąc... i nie mogę się doczekać.

Yuri

No właśnie..czy wy też podawaliście dane i skan dowodu mailowo ?

Anka

Czy Wy też podawaliście swoje dane także te dotyczące dowodu mailowo? Mam pewne obawy...

Kalus

Harówa ostra, nie wolno sobie nawet na chwilę usiąść. Mój koordynator był niezwykle wredny i nieludzki. WYSZARPAŁ mi komórkę zamiast po prostu powiedzieć żebym ją oddała. Był niemiły. 13 h na nogach to bardzo dużo a tam? Nikogo nie interesuje czy jesteś zmęczoony nie. Kasa niezła

agnieszka

8 lub 10 zl netto za godzinę i kasa jest na czas jak w umowie co najważniejsze. Pracowałam już parę razy u nich i wszystko się zgadzało.

kompaktowa

Z przyjemnością i bez wahania mogę wystawić firmie pozytywną opinię. Praca łatwa, lekka i przyjemna, pieniążki zawsze na czas, bądź przed terminem. Chciałoby się rzec, że firma stworzona z myślą o osobach uczących się :)) Gorąco polecam!!! Wystarczy chęć do pracy ...

Milka

Wg jeśli ktoś rzeczywiście pracuje...a nie próbuje się obijać...to jeszcze nie znalazłam lepszych warunków w pracy...kompletnie nie zgadzam się z pierwszym komentarzem...pieniądze wypłacane są przed 10...i jeszcze ani razu nie zostałam oszukana...zlecenia od tej firmy...to czysta przyjemność...

jak wyżej

zgadzam się co do nieprawdziwości ni braku wiarygodności pierwszej wypowiedzi. Umowa zawsze jest, warunki jasno określone a płaca przychodzi w terminie miesiąca od wykonanej pracy (co jest wyraźnie określone w umowie). Osobiście polecam. Dobry sposób na dorobienie.

studentka

Ja mam całkowicie odmienną opinie.Zawsze jest umowa i pieniądze na czas.

qb

A ja wam radzę zweryfikować powyższą wypowiedź. Z tego co mnie wiadomo, jest zupełnie inaczej.

były pracownik

nigdy w swoim życiu nie pracowałam w gorszej firmie, krótko i na temat mogę stwierdzić, że firma ta to samo dno. Jest niewypłacalna, oprócz tego, że pieniądze na konto za pracę przychodzą z opóźnieniem, to jeszcze pracownicy wielokrotnie są oszukiwani z wynagrodzeniem, albo dostają o wiele mniej, albo wcale mimo, że zapewniają co innego, na każdym kroku trzeba uważać. Wszystkim dobrze radzę, jeśli chcesz coś zarobić będąc studentem to na pewno nie w tej firmie, szkoda zdrowia, nerwów i ciężkiej pracy lepiej znaleźć co innego.Nawet wrogowi bym nie polecała tam pracować.

Zostaw opinię o Power-tech - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power-tech