Opinie o Hotel Alexander Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Alexander Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Alexander Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Alexander Sp. z o.o. w Kraków

Wiki

Powiem krótko i na temat ,gdyby nie pani A to nikt by się nie zwolnił ,a tak zwalniają się nawet pracownicy z długoletnim stażem . Powinni przyjrzeć się bliżej pracy Pani A , gdyby kto inny został menadżerem nikt by nie odszedł. A no i w ogłoszeniu na (usunięte przez administratora) podają kwotę jaką można zarobić do 5200brutto to jest totalna ściema .powodzenia życzę.

Łajka
@Wiki

Powiem krótko, gdyby ludzie szanowali pracę a nie byli nierobami którym się nie chce pracować i brać tylko pieniądze to nikt by się nie zwolnił. Od Pani A. to się odczepcie bo to bardzo dobry człowiek i świetny menedżer z wieloletnim stażem a nie jak te wszystkie pseudomenedżerki po szkółkach w Koziej Wólce.

M.

Niestety, ale atmosfera jaka panuje w tym miejscu zniechęca do życia, a co dopiero pracy. Jeśli ktoś mądry w końcu zrozumie, że pewne osoby po prostu nie nadają się do pracy z ludźmi (przez dyletanctwo, (usunięte przez administratora) i fałszywość) to można tam zrobić super miejsce. Nic dziwnego, że ludzie uciekają jak mają dokąd, bo na szczęście pieniądze to nie wszystko, a zdrowie psychiczne jest ważniejsze. Może, gdy prezesi przeczytają tę opinię to wyciągną odpowiednie wnioski. Ale wątpię.

Łajka
@M.

Tyle masz odwagi żeby jedynie jako M. się podpisać? Od Prezesów to się odczep, bo to bardzo dobrzy Menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem, a nie jacyś (usunięte przez administratora)

Wiki

Łajka Nowy wpis
@Wiki

M.

Łajka Nowy wpis
@M.

Czy pracownicy w Hotel Alexander Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Spokojna Nowy wpis

Dogadują się, ale jak ktoś nie ma swojego rozumu to będzie dawał się wypuszczać różnym (usunięte przez administratora), których nie brakuje w wielu miejscach pracy. Szefostwo, szczególnie Pani Asia, Pan Staszek, Pan Aleksander to naprawdę bardzo mili ludzie, wymagający szefowie, dużo się nauczyłam i dzięki temu mogę się dalej rozwijać w innej firmie. Pracowałam tam bardzo długo, wiele lat temu. Ale jednak mam nadal kontakt z różnymi ludźmi, spotykam, rozmawiam. i jak Ktoś tu napisał, tylko (usunięte przez administratora) będą narzekać.

W5

Okropnie toksyczne miejsce, nie warto tam pracować. Szefostwo (usunięte przez administratora)i traktuje pracowników jak dzieci, a to jacy są widać tu nawet po odpowiedziach na opinie. Szkoda czasu i nerwów, zarówno w pracy na pokojach jak i na recepcji.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hotel Alexander Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy w Hotel Alexander Sp. z o.o. pracuje się na open space?

zainteresowany

Jaka jest aktualna sytuacja firmy po częściowym uwolnieniu ? Czy warto myśleć o ewentualnej pracy?

Nina

A może wiecie do jakiej pracy potrzebuje ludzi w tej chwili hotel?

jaja
@Nina

recepcja, panie pokojowe

supełek

w hotelu aleksander pracowałam jako pokojowa. Mobbing ze strony menadżerki to chleb powszedni w Aleksandrze. Jesli czyta to jakaś dziewczyna, która rozważa tam podjęcie pracy jako pokojowa, to mogę szczerze odradzić ten plan. Przynajmniej dopóki menadżerką tego obiektu jest niejaka pani A.

wiadereczko
@supełek

nie podooba ci się to nie pracuj i dz siedz na tylku w domu za 500 plus bo widac umiesz tylko machac lapami po klawiaturze

Zainteresowana

Czy może mi ktoś powiedzieć o pracy w tym hotelu jak jest teraz? Chodzi mi o pokojowe. Będę wdzięczna.

Migotka
@Zainteresowana

W hotelu alexander pracuje się bardzo fajnie, ludzie sympatyczni, menedżerka, prezes i właściciele bardzo wymagający ale serdeczni i pomocni. Mozna powiedziec że panuje rodzinna atmosfera. Pracy jest dużo ale zarobki sa bardzo dobre. Polecam.

Martyna

Słyszałam, że to bardzo dobre miejsce do pracy i liczyłam na info na tym wątku. Jest powód tej ciszy?

Alicja

Zachęcam was do udzielenia nam nowych informacji w temacie firmy Hotel Alexander, z dużą uwagą zainteresują nas nowe wieści dotyczące aktualnego rozwoju tego pracodawcy. A może posiadasz wiadomości co do obecnych warunków współpracy z tą firma? Wszelkie najnowsze opinie związane z Waszą współpracą będą szalenie cenne dla wielu osób.

hotsi

to prawda i clue tak naprawdę każdego miejsca pracy, jak się chce, to się pracuje, a wtedy ma się z tego wymierne korzyści :) dzięki @anonim za tę opinię, bo ona daje dużo do myślenia :) ja też polecam ten hotel

A ja pracuję w hotelu alexander i jestem bardzo zadowolona.jak sie pracuje solidnie to menadzerka jest super.a jak sie komu niechce pracować to do hotelu aleksander niema sie po co wybierac. a pieniadze są faktycznie bardzo dobre

kurka

jakie sa zarobki dla recepcjonistki? bede wdzieczna za odpowiedz

123h

święta racja - krytykować każdy potrafi - jak komuś da się coś do zrobienia to od razu raban, a przecież jak sama nazwa wskazuje do pracy przychodzi się pracować a nie odpoczywać. Widocznie wylewanie pomyj to taka polska cecha narodowa. co więcej ciekawe ilu z was drodzy zwolnieni powiedziało by to szefostwu w twarz.. w internecie piszecie bo tak łatwiej - tu każdy chojraczy

[usunięte przez moderatora] wredni ludzie,wredne uklady,chora atmosfera,[usunięte przez moderatora] Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Alexander Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Alexander Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Alexander Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hotel Alexander Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Garbarska 24 lok. 1
    31-131 Kraków

Hotel Alexander Sp. z o.o.