red

Opinie o red

syk

hej slyszeliscie ze ostnio do red poszukuja osoby na stanowisko programisty php, slyszlalam ze mozna zarobic nawet do 4000 zl brutto. wiec wydaje sie calkiem niezle a wy jak myslicie

olkadam

Słowa kojarzące się z red (np:profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są zdeterminowani w osiąganiu celów.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w red: Najbardziej nie podobało mi się w red:

Zostaw opinię o red - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie red