Opinie o Inox-Metal w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inox-Metal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inox-Metal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inox-Metal w Dębica

Czy w firmie Inox-Metal praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Mechanik, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Kuzyn

Kuzyn

Inox

Jaka umowa obowiązuje w Inox-Metal podczas okresu próbnego?

Grzegorz

Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące. Pozdrawiam

Halina
@Grzegorz

A po pomyślnym okresie próbnym jakiej umowy można się spodziewać? Na pół roku, rok czy jeszcze jakiejś innej?

On
@Halina

Jakiejś innej ????

On

A czy Halina połyka ?

@On

A co to ma do warunków pracy tutaj? Może na takie rozmówki warto prywatnie się umawiać? Napisałeś też w odp "jakiejś innej" odnośnie spodziewanej umowy, doprecyzujesz?

@Magdalena

Zależy gdzie trafisz. Jeżeli ma czterobrygadówkę to w umowie będziesz mieć płacone za 40 godzin tygodniowo. Reszta pod stołem. Nie polecam

Magdalena

Aha a czemu pod stołem? Nie da się tu inaczej umówić?

@Magdalena

Życzę powodzenia. Nie da się.

Magdalena

Rozumiem czyli nikt nawet nie brak pod uwagę, żeby to zgłosić? Każdemu podoba się taki układ?

ABCD

Inox nie ma wysokich wymagań ponieważ w tej firmie są bardzo zróznicowane prace.Od malowania i czyszczenia po skomplikowaną mechanikę ale każdy kto chce pracować odnajdzie sie tam i nabierze doświadczenia w trakcie pomocy bardziej doświadczonym pracownikom.Praca na halach (TC Debica) nigdy nie jest w pojedynke wiec dobiera sie pracownikow tak żeby zawsze w danej ekipeie był pracownik kumaty ktory zna temat.Praca od 13 zł netto przelewana na konto w systemie jednozmianowym lub czterobrygadowym z wiekszą stawką.Możliwosc dobrobienia w soboty a kilka razy w roku mus pracy w swieta badz niedziele (postój serwisowy na TC Debica).Pieniadze na czas premie są ale to juz indywidualne podejscie kierownikow.INOX na Stomilu swiadczy uslugi na calym zakladzie wiec praca jest rozna i zazwyczaj zalezy od kierownictwa TC tzn co zlecą to się robi.Ogólnie klimat OK a płace w stosunku do innych fierm na TC jedne z wiekszych.Po dwoch latach spokojnie mozna dostac ok 2zl podwyzki jesli sie chce.Nie ma poroblemów z urlopami a jeśłi się nie przegina to kilka razy w roku możliwy urlop na żądanie.Kierownictwo ogólnie na plus bo pozbyto sie pana Jerzego heh ktory wprowadzał nerwowość.Po 8 latach pracy w sklai od 1-10 ocenił bym tą firmę na +6 z prognozami na -7.Z roku na rok coraz lepiej ale do idealu jeszcze długa droga.

Robol
@ABCD

Bardzo ładnie to opisujesz. Po większości prawda. Ale... Na 4 brygadowce to nadal 13 zł, bez dodatków. Urlop na rzadanie? Zapomnij. Podwyżka po 2 latach? Dla kogo?

@Robol

Urlop na rzadanie jest twoim prawem i dwa albo trzy razy mozesz to zglosic bez laski kierownika.Chlopaki z odkurzania mają po 15 zl...czy wszyscy nie wiem ale kilku znam osobiscie.Jesli orzez dwa lata nie dostales podwyzki to albo kietownik cie (usunięte przez administratora) albo walisz chorobowe po 4 razy w roku.

DCBA
@ABCD

Chlopaki z odkurzania z tego co wiem maja po 14 zl. dopiero od wrzesnia , a nie po 15

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Inox-Metal. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik - Ślusarz?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
cbs

Od Pana Jurka N. to wy sie od...... Jako jedyny gość od 9 lat wprowadzil takie rzeczy jak "rękawice i środki czystosci" wczesniej mogłeś o tym w snach pomarzyc .. A teraz.. nawet urlopu Ci nie dadzą, za czasów PANA P... !

@cbs

No tak gosc znal sie na pracy a wymagać musiał

@cbs

Skoncz skamlec.Pracuje tu ok 8 lat i zawsze byla pasta mydlo rekawice.Wczesniej byla kawa cukier mleko itp.Z napluwem ludzi pewne dodatki zniknely to fakt ale bzdury o braku srodkow czystosci ubrań to sobie daruj.Urlop 10 dni mozna sobie zaplanowac i zaklepac i kazda firma musi ci go udzielic.Jesli wyskakijesz z urlopem na dzien przed moze byc roznie ale to norma w kazdej fitmie.Jureczek byl nerwowy i sie chlop spalił.Do rzadzenia trzeba miec zdrowie wiedze i leb na karku a on tego nie miał.Licza sie ludzie a nie kierownicy i to oni w 95 % sa sila tej firmy.

Jak się pracuje z ludźmi z Inox-Metal?

Nadgodziny na porządku dziennym. Masz wolne - trzeba przyjść bo kierownik prosi, ponieważ ludzi nie ma. Moim zdaniem to jest niepoważne, ponieważ wystarczy dać ogłoszenie do Powiatowego Urzędu Pracy i zawsze znajdzie się kilku chętnych.

@,

Nikt nie moze cie zmusic do nadgodzin a ze prosi to ladnie z jego strony.Znam kilku ktorzy rozkazywali np.Juras heh.Jest masa ludzi ktorzy szukaja nadgodzin wiec trzeba sie komunikowac.Urzad Pracy to skansen hdzie nikt juz nie chodzi ...no chyba ze musi bo zasilek.Jest deficyt ludzi na rynku ktory madry pracownik wykorzystac potrafi.

Hgd

Jak INOX radzi sobie z apostołem który teraz jest na TC ? Jakie w tym czasie macie zarobki jak nie pracujecie ?

ABCD

I jeszcze jedno...nie słuchajcie kompleksiarzy ktorzy maja problem z wytarciem własnej (usunięte przez administratora) tak zeby (usunięte przez administratora) nie znalazło sie na plecach a komentują tą czy inna firmę.Znam chlopaków ktorzy przychodzac nie wiedzieli do czego słuzy przedłużacz a dzis radza sobioe spokojnie w powaznijszych sprawach.INOX troche jak unitarka w wojsku...tu uczysz sie zycia :) ale na luzie.Rozmowe kawalifikacyjna najlepiej przeprowadzac z kierownikami wydziałow np Mieczysław BT4 Stanistał walcownia albo Mateusz dostepny na bazie inoxa.Powodzenia i mówie wam nie jest żle a jak juz sie clzowiek zaczepi na TC zawsze mozna zmienić firmę na lepsza łacznie z TC Debica

Agata
@ABCD

Myślisz, że nie będzie problemów z zatrudnieniem w Inox-Metal osoby, która nie ma doświadczenia? Teorie zna, ale brak praktyki. Co myślisz?

Jak ta firma rozpatruje premie? Są miesięczne, czy uznaniowe? Jak to wygląda?

Pol

Przepisy się zmieniły od tego roku i grozi za to i kara pieniężna i wyrok - więc urzędnicy czyńcie wkoncu swoją powinność i bierzcie się za (usunięte przez administratora)co ludziom daje kase bez podatkow, zusow, do reki.

@Pol

Już to się zmieniło, aktualnie od września tego roku pieniążki są przelewane na konto każdego pracownika :)

Agata
@Noname

Dzięki za wyjaśnienie. A powiedz coś więcej o pracy w Inox-Metal, jeśli możesz. Jaka jest atmosfera?

@Agata

Atmosfera ? to zależy na jakich ludzi się trafi w miejscu pracy. Z tego co widzę to jest spokojnie ????

Pomocny?
@Agata

.Atmosfera dobra taka byla pracy duzo ,pieniadze jakrobiles , przynajmniej tak bylo bo niby dobra zmiana nastala

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Inox-Metal?

system pracy to 4-ro brygadowy lub 1 zmiana

Krzysztof

Jak tam atmosfera w pracy? Jakieś pozytywne komentarze ?

????

Witam może zaczniemy z drugiej beczki .Podobno Darek D.nie uwzględnia 50 i 100 za świeta tylko są premię podobno.To jak to jest że robi się w święta soboty wigilie sylwestra obiecują 100 premię bez zgody Dyrektora.Premie dostają pod stołem tylko nieliczni a czy Pan Panie Darku wziol wykazy pracowników np.grudniowych b.r. godzin ile przerobione a ile wpisane.Bo ja takim wykazem przypadkowo dysponuje dokładnie z ekipy nowej walcowni gdzie sam kierownik Stanisław.Z.obircal całej ekipie za odkurzanie dodatkowe malowania po godzinach przez cały grudzień włącznie z sobą i niedzielami oraz świętami 100 lub premię .Jeżeli dostali premię oraz 100 to tylko nieliczni mowieo kilku osób a co z resztą bo że godziny zostały dopisane by Pan Dybowski się nie dowiedzial jak swoje go robią to ciul ale czemu resztą nie dostała tych rzeczy premi albo dopisanych godzin.Niech Dyrektor inoxu weźmie się za górę weźmie wykazy i naliczone wypłaty dla niektórych zrozumiecie w tedy że jednak znalazła by się ta złotówka by podnieść wszystkim pracownikom .Bo pracownicy którzy pracują dwa lata mają 11zl a ci co są po dwóch miesiącach wskakują na 13 a chłopaki raniący po 10 lat to mają więcej ale za staz to ok.

Lol

Ostatnio chciałem tam pójść popytać o pracę ale na ulicy Akademickiej ani śladu po firmie tylko jakiś rozebrany budynek. Czy ta firma.jeszcze istnieje? Jeśli tak to gdzie można ja znaleść?

Elo

Darek, kiedy PIP i US wpada z wizytą?

lol

Ta firma to jeden wielki absurd i farsa. Nomen omen właściciel pewno nawet niewie co to oznacza he

Goldzor
@lol

Zazdrość Ci (usunięte przez administratora) ściska? Dojdź do tego co właściciel tej firmy a później pisz swoje wypowiedzi :D

Pol
@Goldzor

Zazdrość to będzie jak Dareczkowi dobiorą do (usunięte przez administratora) za kasę co daje do ręki bez zusów, podatków. Przepisy się zmieniły od tego roku i grozi za to i kara pieniężna i wyrok - więc urzędnicy czyńcie wkoncu swoją powinność

lolusiek

@lol Próba poprawienia sobie samopoczucia po stracie pracy w dobrej firmie?

Jacek

Zastanawiam się dlaczego jest tak cicho na forum?

Daro

i co jutro przychodza te siurki z rufusa? naprwde tyle im dali..................??

@Daro

Tyle i więcej.

Obiektywny
@Daro

Siurku Daro jak ci żal (usunięte przez administratora) ściska to idź na tc i przezbrajaj maszyny jak ci z rufusa- nikt ci nie broni

kemot

DOKŁADNIE!!! i jeszcze biora ludzi z rufusa i daja im 16 złotych na rękę!!!!!!!!!! a my co?!?!?!!tzeba się zbuntowac!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inox-Metal - Dębica

• Jak się pracuje w Inox-Metal?

Zobacz opinie na temat firmy Inox-Metal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inox-Metal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inox-Metal
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Akademicka 11
    39-200 Dębica