Patrol-Barter

Kraków

Opinie o Patrol-Barter

sox

anonim, atmosferę przede wszystkim tworzą pracownicy. Nie słyszałem, aby u nich było źle, ale nie ma co liczyć na zbyt wysokie zarobki to jest niestety fakt. Branża jest niedoceniana.

Opinia

NAWET kontrole zakładu niepomagają wszystko jest opłacone a wszystko jest nie tak jak być powinno nawet atmosfera jest do kitu

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostateczną . Atmosfera i ludzie tam pracujący są nieuczciwi . Pensja jest dzielona na oficjalną i nieoficjalną. Najbardziej podobało mi się w Patrol-Barter: przyjaźni pracownicy na zmianie przy maszynach ale nie dotyczy to biura. Najbardziej nie podobało mi się w Patrol-Barter: zawiść szefów.

Zostaw opinię o Patrol-Barter - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patrol-Barter