Opinie o Wojciech Gudański Biuro Prawne Konkwista w Poznań

counter
3 7 7 5 1
Wiktor Nowy wpis

Słyszałem dobre opinie o firmie ale miałem nadzieję na więcej informacji tu na forum!!

Justyna Nowy wpis

Wiecie może czy firma potrzebuje pracownika? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Zenon Nowy wpis

Spłaciło się :)

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Biuro Prawne Konkwista Wojciech Gudański na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Poznań i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nick

Rzetelna firma. Wygrali dla mnie kilka spraw sądowych, w większości z powodzeniem też u komornika.

Andrew

Syfix

Nick

Witam wszystkich zainteresowanych doradztwem Biura prawnego " Konkwista " w Poznaniu z P. Gudańskim na czele Biura. Otóż chciałem skorzystać z pomocy tego Biura aby odzyskać pewną kwotę pieniędzy od dłużnika. Przyjęto moje " zgłoszenie " w dość miłej atmosferze ale to było zwodnicze. Nie kontaktowano się ze mną w ogóle ; obiecano,czarowano,zwodzono mnie i w sumie to ja bez przerwy musiałem dzwonić i dzwonić i dopytywać się jak w mojej sprawie. Fakt odzyskałem część kwoty 10 % lecz to za mało. Finał był taki, że nie uczynią nic w mojej sprawie bo ..........bo....... i tu można by pisać dużo o argumentach z ich strony na " nie " lecz tak naprawdę po co ? Nic by to n ie dało. Przyjęli sprawę do załatwienia a następnie po pewnym czasie wycofali się ale dopiero gdy ja się dodzwoniłem do nich. Nie polecałbym tego Biura ale wybór należy do każdego z Państwa indywidualnie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Gudański Biuro Prawne Konkwista - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad