FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe

Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe

Patrycja

Może, ktoś z obecnych pracowników napisze czy obecnie w firmie prowadzona jest rekrutacja? Poprzednicy pisali o awansach i podwyżkach ,są realne? Długo trzeba na nie czekać?

werfgv

@adro to calkiem dobre te zarobki jak jeszcze na przyklad do tego by doszly jakies premie czy podwyzki to wogole super

witek

ja równiez słyszałem pozytywne opinie na temat pracy u nich. napiszcie jak wyglada proces rekrutacji czy jest jakoś skomplikowany? jak można sie zatrudnic w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe? I co dokładnie z tym wynagrodzeniem, bo powyzej zauwazylem jakies niejasności, może napisac ktoś w prost co i jak?

satysfakcja

główna księgowa ludzi zatrudnia to znaczy że zajmuje się wszystkim i może dla tego wypłaty opóźnione, ale jak pisał bagno11 skro kasa co dwa tygodnie to czego chcieć więcej. ja tam bym sie cieszyl jak by kasa byla co dwa tygodnie nawet z opoxnienem. wyslalem do nich cv zobaczymy czy praca bedzie dla mnie. szukam dobrej firmy juz jakis czas i znajomy mi dal do nich namiary, morze mi sie uda u nich zaczepic na dluzej ja tam o nich slyszalem raczej dobre rzeczy jak zwrcocisz sie z pytaniem to dostaniesz odpowiedx tak mi opowiadal znajomy.

bagno11

panowie pracowalem w tej firmie na finlandii totalna porazka niedajcie sie omotac przez pania główna ksiegowa co innego mowi w warszawie przy podpisaniu umowy a co innego jest na miejscu stawki ustala ona a nie np kieronik wiec sam sie zdziwilem na umowie jest 1600euro a zarabia sie mniej duzo mniej dodatkowo pobieraja kaucje 400e niewiem za co ktora jest trudno odzyskac a i najwarzniejsze wyplata jest co dwa tygodnie np ma byc 10tego a jest 17 18tego robia ludzi w konia a jak sie upomnisz o cos to masz podpade totalna porazka NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

były

Pracowałem w latach 90tych i po 2000 roku jako izoler. [usunięte przez moderatora] do potęgi,czy dalej tak jest? Jeśli tak,to dzisiaj są już możliwości aby podać do sądu tych majstrów itp.

alek

firma w miare jest ale kierownictwo to banda [usunięte przez moderatora] uwazaicie na nich lasuja sie na pracy ludzi zarobki 1600 euro tak okolo

n/n

dobrze każdy coś tam napisał dobre i złe oceny, a jak tam w końcu zarobki??? bo wiadomo do noszenia i wiązania to mądry nie jest potrzebny. ile taki zwykły paciaj może zarobić??

ELLO

CZy ktoś mi może powiedzieć na temat tzw ich egzaminu??? Co za [usunięte przez moderatora] je robi i na czym on polega a raczej czego wymagają. Ja BYŁEM I NAPOTKAŁEM JAKIEGOŚ [usunięte przez moderatora] PO JEDNYM ZWIĄZANIU STRZEMIONA STWIERDZIŁ ŻE NIE UMIEM WIĄZAĆ I NIC NIE MOŻNA BYŁO Z NIM UGADAĆ A PRACOWAŁEM NA PREFABRYKACJI I BUDOWACH I NON STOP TAKIE RZECZY WIĄZAŁEM CENGAMI RÓŻNE TYPY WIĄZAŃ. A TEN [usunięte przez moderatora] NIE POZWOLIŁ MI NIC WIĘCEJ ZWIĄZAĆ. ZŁAPAŁ PO JEDNYM WIĄZANIU Z JEDNEJ STR. I SZARPNĄŁ STRZEMIONEM ŻE NIBY LUZ. CZY SZUKAŁ ŁAPÓWY???

były pracownik

FIRMA FORMAT TO PORAŻKA BANDA [usunięte przez moderatora] MAJSTROWIE NIE MAJĄ POJĘCIA PRACY; MAJSTER [usunięte przez moderatora] CHODZI PO BUDOWIE I CIĄGA TĄ SWOJĄ NOGE I KRZYCZY [usunięte przez moderatora] CHODZI PO BUDOWIE I SIĘ JĄKA NIE MOŻNA GO ZROZUMIEĆ NAJWAŻNIEJSZY KIEROWNIK [usunięte przez moderatora] JAKICH MAŁO PRACOWAŁEM W WIELU FIRMACH ALE TAKIEJ BANDY PRZYGŁUPÓW NIE WIDZIAŁEM LUDZIE PRACUJĄCY W TEJ FIRMIE BOJĄ SIĘ ODEZWAĆ ZATRUDNILI [usunięte przez moderatora] ODERWANYCH OD PŁUGA I SIEDZĄ JAK [usunięte przez moderatora] CICHO BO NIC NIE POTRAFIĄ NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piotrkciuk@interia.pl

z tym wiązaniem to masz racie coś wiem o tym pozdrawiam

A jak teraz jest formatowicze bo ja pracowałem w latach 1997 -2000 z przerwami pozdrawiam acha pracowałem u pana [usunięte przez moderatora] słynnego majstra

paczka

Hej czy ktoś był z formatu w Finlandii. Chodzi mi o to czy ktoś by mógł mi powiedziec co ile są zjazdy z Finlandii.

mala

Witam. Czy się zajmuje tłumacz we Francji, samymi tłumaczeniami czy czymś jeszcze? Staram się o pracę w tej firmie

anonim00

mikus
@anonim00 06.09.2009 15:42
Jade jako tłumacz do Francji. Dzięki za odp. Faktycznie jak narazie słyszałam same pozytywne opinie na Ich temat. Pozdrawiam!...

tłumacz,t0,jest,wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z,p0r0wnaniem,jakie,tam,sa,Iudzie

anonimmmmmm1233

firma ok pracowalem kiedys na tunelu w niemczech wszystko ok a jaka dostales propozycje pracy i gdzie

anonim00

Witam, dostałam propozycję pracy w tej firmie. Czy ktoś mógłby pomuc w podjeciu decyzji?

Zostaw opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe