SZPITAL POLSKI SZTUM NIEPUBLICZY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Toruń

Opinie o SZPITAL POLSKI SZTUM NIEPUBLICZY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Tomek

Jeśli chodzi o przyjęcie pacjentów to jest tragedia porostu tutaj czeka się na śmierć nie polecam naprawde ludzie czekają godzinami na przyjęcie lub na wyniki nie pierwszy raz stałem z boku i obserwowałem rok 2017 a obsługa jak w średniowieczu.

mario

Masakra nie placa pracownika nigdy nie ma wyplaty na czas chociaz są to marne zarobki. Nie ma sprzętu nie polecam pracy w tym szpitalu nikomu najlepiej trzymac sie z daleka od tej spólki

Zostaw opinię o SZPITAL POLSKI SZTUM NIEPUBLICZY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZPITAL POLSKI SZTUM NIEPUBLICZY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ