Manstel

Maniowy

Opinie o Manstel

szpieg

Manstel w Maniowch jako sama firma dobrze prosperuje,szkoda tylko ,ze wlasciciele tej firmy nie potrafia zadbac o hotel 'KINGA' w Czorsztynie,albo nie zmienia zarzadcow tego obiektu.Z przykroscia musze napisac ze odradzam kazdemu kto nawet pomysli przez chwilke zeby tam sie zatrudnic,wyplaty to ledwo na chleb starcza a jeszcze trzeba czekac miesiacami,i to ciezko wydebic.Jednym slowem totalna porazka ,hotel schodzi na dno,zachecam wiec partnerow spolki "trzy korony"do kontrolowania tego obiektu bo szkoda tych biednych ludzi .

Zostaw opinię o Manstel - Maniowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manstel