Santechinstal Dariusz Kozieł

Ostrowsko

Opinie o Santechinstal Dariusz Kozieł

Anonim - 2011-06-08 13:07:33 nikt ci nie pomoże i tak [usunięte przez admina] z nimi oni maja dobrych prawników i są zabezpieczeni ja z nimi przegrałem na drodze sądowej . czy to przypadkiem nie jest wypowiedź właściciela firmy? bo już podobne wpisy były na innych portalach.

Anonim

nikt ci nie pomoże i tak[usunięte przez admina]z nimi oni maja dobrych prawników i są zabezpieczeni ja z nimi przegrałem na drodze sądowej .

Zostaw opinię o Santechinstal Dariusz Kozieł - Ostrowsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Santechinstal Dariusz Kozieł