ASCOKLIMA

Opinie o ASCOKLIMA

Witek

Witam Wszystkich, dawno nie było wpisów, a szkoda bo zastanawiam się nad aplikacją do ASCOKLIMA, jednak moja wiedza o nich jest mała, z tego co piszecie to zdania o nich są podzielone, ale może coś się zmieniło przez rok?

pracownik2

Pracowałem tam niedawno i odbiór godzin to ściema! Ludzie zostają tam za darmo po godzinach, nie ma żadnego odbioru, nie można swobodnie zjeść, nie ma przerwy nawet na 5 minut, cały czas trzeba pracować, wyzyskują ludzi.

aaa

Witam Podzielę się z Państwem opinią na temat Firmy Ascoklima, pracuje się w stałych godzinach, a pracownicy, którzy wykorzystali wolne godziny mogą jeśli chcą zostać po godzinach żeby je odrobić albo wziąć urlop. Jest to elastyczność pracodawcy, nie każdy chce wybierać urlop. Umowy o pracę (na okres próbny również), pensja na czas.

Witam, podzielę się z Państwem opinią na temat pracy w tej firmie w Warszawie na Bielanach, pracowałam tam przez miesiąc jako pracownik biurowy i nie polecam tej pracy, na rozmowie kwalifikacyjnej mówią,że będzie się pracować od 8-16 a tak naprawdę siedzi się od 8-18 często do 19-stej,20-stej ... za około 1500zł. Nie polecam tej firmy, chyba,że ktoś chce pracować po tyle godzin za taką stawkę.

Zostaw opinię o ASCOKLIMA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASCOKLIMA