Karcher - niemiecka myjnia samochodowa

Kraków

Opinie o Karcher - niemiecka myjnia samochodowa

Romek

Słowa kojarzące się z tą firmą to solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoka. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? brak Najbardziej w tej firmie podobało mi się: dobre komunikacja. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: nic

użytkownik zarejestrowany

Karcher to firma solidna, odpowiedzialna, dbająca o klienta, na której usługach klient zawsze może polegać, jednym słowem - porządna prawdziwa firma dbająca o najwyższą jakość usług, atmosfera w pracy bardzo miła - byłam jedyną kobietą wówczas pracującą.Szef bardzo miły.

Zostaw opinię o Karcher - niemiecka myjnia samochodowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karcher - niemiecka myjnia samochodowa