360 Recruitment Ltd

Norfolk

Opinie o 360 Recruitment Ltd

peju

oczywiście, na pewno jak teraz szukają do uboju wieprzowiny to będziesz miał lepiej niż w kraju, tutaj na uboju o £11.00/h zgarniesz, ale pewnie na baraninie, porcjowaniu i klasowaniu też podobne stawki

Romek

A ja sie nie zgadzam z opinia powyzej. W sumei na zadna firme nie uslyszysz samych dobrych opini a o tej firmie slysze o wiele wiecej dobrych niz zlych opini i sam jeste zadowolony. Od poczatku wszystko bylo ok- ale nie oczekwialem zlotych gór, znalezli mi mieszkanie, jak mi sie nie podobalo towarzystwo to po 3 tyg. sie przeprowadzilem do mieszkania, ktore sobie sam znalazlem, wyplacaja mi w terminie, dostalem kontrakt od razu- jezeli oczekujesz czegos wiecej typu nienczenia, wypelniania benefitów, zalatwianai ci internetu czy zeby byli wyrozumiali jak nie chodzisz do pracy to sory ale nigdzie nie znajdziesz takiej firmy... A ja mialem wlasnie takich sasiadow "polaczkow"- bo Polakami bym ich nie nazwal ktorzy chlali wóde, nie chodzli do pracy a potem mieli pretensje, ze ci ich wywalili i im nie chcieli holideja wstawic w miejsce pijackich dni... hhehe no zart poprostu. Ja zjezdzilem wiele krajow i wiele agencji i napewno nie moge na nich zlego slowa powiedziec. Zwlaszcza, ze maja pewna perle ktora pracuje na ich dobra reputacje. Pozdro. Moze wiecej osob niech sie wypowie....

Zostaw opinię o 360 Recruitment Ltd - Norfolk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 360 Recruitment Ltd