Opinie o McDonald's w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Piła

ludzie odradzam prace tam, g kierownik wyżera wszystko a zwykly pracownik nie moze zjesc malej buleczki. odradzam z tymi ludzmi nie idzie normalnie pracowac. same lizusy i konfutury :)

ok

ok

hahaha
@ok

hahahahahaha " Wariat" bzdury to Ty piszesz. 95% ludzi sama się zwalnia! Bo nie wytrzymuje psychicznie. Tylko w przeciągu 6 miesięcy zwolniła się masa pracowników i w tym nawet 5 menagerów i asystent kierownika. W każdym przypadku każdy sam na własną rekę rezygnował! Więc nie pierdziel tutaj głupot!. hahahahahaha

wariat

WITAM WSZYSTKICH JA OSOBIŚCIE PRACUJE W MC DONALD JUZ 5 LAT OWSZEM NIE JEST TO LEKKA PRACA ALE NIK NIE MÓWIŁ ZE BEDZIE :):)ZA OBSŁUGE NIC NIE MOGE PORADZIC TAKICH LUDZI JUZ PRZYJMUJA JA OSOBISCIE NIGDY NIE SLYSZAŁEM NEGATYWNYCH KOMETARZY NA SWÓJ TEMAJ TJ OBSŁUGE NIE DZIWIE SIE GOSCIA ZE SIE DENERWUJA ALE POWINNI ZROZUMIEC ZE MY NIE MAMY LEKKO .STAWKA JAK ZA TA PRACE TO JEST SMIESZNA ALE W PILE NIE DOSTANIESZ WIECE.:) DO BYŁYCH PRACOWNIKÓW JAK BYLISCIE NYGUSAMY I CHODZILISCIE NA L4 CAŁY CZAS TO JUZ NIE PRACUJECIE WIEC NIE PISZCIE TUTAJ BZDUR .POZDRAWIAM JAK COS TO PISAC Z MNŁA CHECIA ODPOWIEM NA PYTANIA wariat:P

wtajeminiczona:P

w tym pilskim maku musi być naprawdę źle skoro w tym roku odeszło grono osób pracujących tam przez wiele lat ......samo mówi za siebie......hmm.......tak traktują pracowników to tak mają - co oni sobie myślą, że ludzie dadzą się gnębić za wszelką cenę?! ...................

Pracownik Restauracji

rozmowa krótka ale rzeczowa, standardowe pytania opowiedz o sobie, co robisz, co robiłeś. kierownik miły i sympatyczny.

q

dokładnie! zgadzam się z powyższą opinią - praca w pilskim McDonaldzie to jakaś masakra jest!

wioletta

Mc Donalds to w Pile chyba najgorsze miejsce pracy z mozliwych.Managerowie psychicznie znęcają się nad swoimi pracownikami.W pracy jest ciągłe napięcie,wyzyskuje się tam ludzi płacąc możliwie najmniejsze pieniądze-ochłapy a w zamian zmusza sie do nadludzko ciężkiej pracy.Ponadto wymaga się od człowieka podobnie zresztą jak w obozach koncentracyjnych,by wogóle nie chorował bo l4 równoznaczne jest z nie przedłużeniem umowy,a prócz tego czeka taką osobę jeszcze niezły ochrzan od pani manager personalnej Justyny,która zresztą notorycznie zamienia zycie swych podwładnych w piekło jak i reszta managerów z panem kierownikiem.Zresztą jeden pracownik dla drugiego też jest wilkem by samemu utrzymac tę beznadziejną pracę za głodowe pieniądze a wyeliminować drugiego...!nie polecam tego miejsca,jako na pracę dla człowieka.

były praownik

z mojego doświadczenia odradzam pracę (usunięte przez administratora) bo bez kitu pracą to się nie powinno nazywać, pracownik traktowany jest gorzej jak pies, musi wykonywac rozkazy naburmuszonych menagerów którzy też dostają swoje po (usunięte przez administratora) od kierownika, i tak jeden gnębi drugiego, pracując tak miałam niską samoocenę, czułam się jak dno totalne, w końcu powiedziałam sobie dość i odeszłam ! teraz pracuje w NORMALNEJ pracy , na normalnych warunkach i odzyskałam pewność siebie a jak pomyślę o kolegach i koleżankach którzy tam zostali to aż.....włos się jeży........:-( naprawdę Ci którzy tam przychodzą jako goście nie wiedzą nawet ile pracownicy muszą swojego przeżyć..........katastrofa pod każdym względem ! dziękuję Bogu , że już tam nie pracuję......i życzę tego innym ......

Eddi

PO ci spamujesz bezmogi trolu ?

...........

NIEWOLNICTWO I NIC WIECEJ!!!!

(usunięte przez administratora) winę za swój brak kompetencji !!! całkowity brak szacunku !!! jeżeli lubisz jak cię gnoją to polecam jak najbardziej!!!

@@@@@@@@@@@@@@

No to najbardziej boli- zarobki! Cały miesiąc naprawdę ciężkiej pracy a wynagrodzenie najniższa krajowa............:-(((((((((((((((( ale to Polska.....

%%%%%%%%%%%%%%%%

sebastian niech sie w ten swój pusty ł.... zdrowo puknie! 1209 brutto!!?? w dzisiejszych czasach?? niech sam sobie idzie za taką kase robic a nie bezczelnie szuka frajerów! omijajcie(usunięte przez administratora) z daleka! bo jedzenie też tam sztuczne

$

(usunięte przez administratora) od tego rozpoczyna się dzien! Naprawde odradzam omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

################################

Dokładnie! (usunięte przez administratora)Zero szacunku co do pracownika a co za tym idzie absolutne nie liczenie się z jego zdaniem. Współpraca?! hehe. Wszyscy pracownicy choćby nie wiem jak się starali i ile z siebie potu wylali - pochwała wyłacznie dla tych którzy właśnie ich do tego wykorzystują a sami zgarniają laury! Tam dobrze mają tylko lizusy albo jak kto woli KAPO :-) pozdrawiam! i z serca odradzam !!!! Absolutnie!

****

Zgadzam się. (usunięte przez administratora)o określenie najtrafniej wyraża to, jak ciężko mają pracownicy tej firmy.(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu zatrudniać się w Mc Donald's w Pile !

ja również niestety muszę potwierdzić , że zgadzam się z powyższą opinią! :-( to co tam się dzieję to przechodzi ludzkie pojęcie!!!!!

&&&

ZGADZAM SIĘ Z POWYŻSZĄ OPINIĄ W 1000000%!

********

pracuję w McDonalds w Pile i jestem bardzo rozczarowany tą pracą, nie polecam nikomu , nawet najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym syfie, jak coś pójdzie nie tak to dostaniesz grubo jak coś zrobisz ok nawet Cię nie pochwalą, tam wszystko jest dla \"góry\" Ty zwykły pracownik wnet nie masz żanych praw! biegasz jak piesek gdzie rozkaże Ci Menager za psie pieniadze! wymagania wysokie a zapłata najnizsza! przykre :-(....

Wkurwiony Anonim

To co się pisze o tym j(usunięte przez administratora) Macu to prawda. To tylko ładnie wygląda z zewnątrz a będąc pracownikiem (usunięte przez administratora) Mimo, że tam nie pracuje to mam tego świadomość bo przez tę (że tak powiem bo tak się nazywają) "RESTAURACJE" rozwalają się związki bo albo tyrasz po minmum 10 godzin albo szukaj sobie nowej pracy i wiele osób robią "kariere" kosztem bliskich, za (usunięte przez administratora) pieniądze a góra zaciera ręce bo mają zyski. Brak tylko odwagi dla pracowników, żeby poruszyć temat w większym gronie i to na żywo a nie jako anonim na jakimś forum.

jaro

Widac ze tylko jakis idio...ta nieogarniajacy nawet swojej klawiatury jest jedyna osoba chwalaca (usunięte przez administratora) Omijacie szerkomi lukiem - jako pracownicy a juz na pewno jako klienci! Obrzydliwosc!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Piła

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's