Wik World Optic Group

Opinie o Wik World Optic Group

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Były według Ciebie firma jest niewypłacalna. Dlaczego tak uważasz? Czy piszesz o konkretnej sytuacji, która Cię spotkała? Co jest dokładnie powodem, dla którego negatywnie oceniasz firmę? Uargumentuj swoją wypowiedź.

sop
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, ze najlepiej samemu próbować @3ed, ale to @Były o jakich średnich zarobkach można teraz mówić? Chętnie bym się załapał, bo doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne i potrzebne, a to się przydaje na rynku pracy. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Były

Omijać szerokim łukiem. Firma niewypłacalna.

były klient

Zakupiłem grupon do tej sieci optycznej. Po umówieniu terminu badania wzroku okazało sie ze regulamin wewnętrzny mówi o tym ze grupon moze być wykorzystany przy oprawkach powyzej kwoty 500 zł. W ofercie gruponu oczywiscie były rózne inne warunki ale o tym nie było mowy. Równie dobrze jak ktos kupi grupon mona byłoby mu przedtswić, że musi kupić oprawki powyżej 5 tyś zł. Szczerze nie polecam tej sieci salów optycznych za takie podejscie do klienta. Dodatkowo złoże także oficjalną opinie na temat tej firmy w serwisie grupon (Oczywiscie grupon zwrócił mi pieniądze)

były prac.

Nie polecam brak wynagrodzeń

ola

nie na czas wypłaty potwierdzam

tekla
użytkownik zarejestrowany

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi. Ja mogę powiedzieć, że Wik World Optic Group z Warszawy oczywiście, to sieć salonów optycznych. Więc chcąc się tam zatrudnić pewnie trzeba wiedzieć coś w temacie a przynajmniej trochę się orientować. Mają oni swoje salony w Warszawie, Rzeszowie, Tarnowie, Legnicy i Wrocławiu.

danka
użytkownik zarejestrowany

a wiecie ile można zarobić w Wik World Optic Group w ciągu miesiąca? i na jaką umowę zatrudniają? bo widzę że mówicie tu różne rzeczy, mniej lub bardziej ważne ale tego tematu nikt nie poruszył, a dla mnie np. jest bardzo istotny. A no i czy jest jakaś rozmowa kwalifikacyjna przed samym zatrudnieniem?

Karol

Faktycznie firma "krzak", niestety przekonałem się na własnej skórze. Właściciel nie posiada nic, brak możliwości windykacji a długów mnóstwo. Aktualnie kolejka się ustawia. Nie polecam współpracy.

Anonim

Ja niestety ma mniej , raz lepiej raz gorzej , ale nie narzekam , całkiem OK!

Piotr

Ja tam nie narzekam , zarabiam ok. 3000 zł , to Ty chyba tam za te pieniądze sprzątałaś ?

odradzam pracę w tej firmie, istna porażka, wypłaty nie na czas aż 1230 strasznie dużo jak na tą branże, na pewno nie chcielibyście się dowiedzieć co tam się dzieję za dużo pisania

Mirek
użytkownik zarejestrowany

Może dla pewności którys z pracowników wik world optic group napisze, czy przez firmę przewijają sie jakies nowe osoby?

Mirek
użytkownik zarejestrowany

@Eryk, nie koniecznie, bo na stronie Wik World Optic Group jest podany kontakt do rekrutacji, mail oraz telefon, także próbować można.

Eryk
użytkownik zarejestrowany

W ogóle to większość komentarzy o wik world optic jest pisana przez klientów, a nie pracowników, to powątpiewam w wysoka mozliwość znalezienia tam zatrudnienia.

tadek
użytkownik zarejestrowany

Na innym forum przeczytałem, że wik world optic group to dobry optyk, podobno praca tez jest ok, ale niech lepiej to ktoś jeszcze potwierdzi.

adam

salony optyczne World Optic Group , uważam za bardzo profesjonalne , a na dodatek tanie ! , zachęcam do ich odwiedzenia wszystkich moich znajomych i nieznajomych . Kupiłem tam super okulary i jestem zadowolony SUPER POLECAM !

masz racje

pruszkowiak - 2010-06-25 00:22:54 Generalnie to chyba Wam wszystkim szkoły brakuje , z polaka PAŁA! , oskarżacie i obrażacie tą firmę , oraz jej właściciela - ANONIMOWO! , a przecierz możecie się bez problemu skontaktować bezpośrednio , jeśli tylko macie rację , ale jeśli NIE! , to Wy jesteście (usunięte przez administratora) [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ich mało, kupiłam okulary źle wykonali badanie , odstąpiłam od umowy na piśmie do tej pory ani widu ani słychu sprawa trafia do prokuratury (usunięte przez administratora)

Tomek

(usunięte przez administratora)Dziwię się że ta firma istnieje. Ale w Polsce jest oczywiście prawie 40 milionów ludzi wiec jest kogo (usunięte przez administratora). Perspektywa jest jedna. Zmień firmę. Dobra rada

Piotr

1974 - 2009-08-10 22:47:44 TO JAKAŚ BZDURA PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 2 LAT I JESTEM ZADOWOLONY JAK RÓWNIEŻ KLIENCISuper firma polecam , ogromny potencjał rozwoju , szkolenia i wiele innych możliwości Pozdrawiam Piotr

Piotr

Super firma polecam , ogromny potencjał rozwoju , szkolenia i wiele innych plusów Pozdrawiam Piotr

Ika

wik wolrd optic group to firma krzak!!!ktoś kto zdecyduje sie na prace w tej pożal sie firmie niech bacznie obserwuje własciciela czy odprowadza mu składki do zus'u,(usunięte przez administratora)

Ze strony firmowej tejże firmy :\"Firma WIK World Optic Group sieć salonów optycznych...\" - sprawdziłem, tych salonów jest aż 2 ! Imponująca sieć :-)

Nie polecam.(usunięte przez administratora)\" Otóż myli się Pan. Zwracam się do osób które zamierzają pracować w firmie Wik,aby zwracały uwagę czy wszystkie świadczenia regularnie wpływają do zus-u,bo zapomina celowo,tłumacząc się że to wina księgowej.Pieniądze też nie są na czas. DYREKCJA WIK WORLD-hehe dobre.Trzeba przyznać że poczucie humoru To Pan ma.(usunięte przez administratora)

jsb

zgadzam sie. jezeli chcesz tyrac za psi grosz i miec ucieta premie za humor prezesa to zapraszam.

kolejny jeleń bądź też łoś

(usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy, których nie zobaczycie.

Aga

Super optyk , super obsługa , jestem bardzo zadowolona z jakości jaką otrzymałam , mam extra okulary. Polecam!

ADAM

CHYBA SZUKASZ PROBLEMÓW!(usunięte przez administratora)

kolejny jeleń

jak ktos pisze "polak" z małej litery a "PAŁA" widzi z wieeelkiej to dużo nam mówi o "dyrekcji" i jej środowisku. Co do organów ściagania - powiadomcie,tylko co? zlożycie na siebie doniesienie???? Ja wam z chęcią przed sądem udowodnie że jestem (usunięte przez administratora)y- przez was... WIK WORLD (usunięte przez administratora)GROUP

pruszkowiak

również oszukany

Dziękuję za namiary - ciekawe czy aktualne. Podeślę je do mojej formy windykacyjnej bo zdaje się mamy nierozliczoną fakture i to z 2006 roku. Uważajcie na nich -(usunięte przez administratora)

Szanowni Panstwo! Firma Wik W.O.G. informuje , ze wszelkie oskarzenia kierowane pod naszym adresem sa nieprawdziwe . Opinie osób anonimowych , umieszczone na portalu gowork.pl , wymagaja glebokiej refleksji . Wszelkie bezpodstawne oskarzenia naszej firmy , zostana skierowane do organow scigania , oraz na droge postepowania sadowego. Jakiekolwiek pytania , mozecie Panstwo kierowac pod numer telefonu +48 22 435 76 44 lub listownie na e-mail wik@worldoptic.pl Z poważaniem Dyrekcja Wik World Optic Group

oszukany

Jaka jedna z największych. Chyba tragedii. Weż się ocknij bo nie wiem na jakim świecie żyjesz albo bierz połowe bo te ilosci ci szkodzą.

Wiktor

Wik World Optic Group to bardzo dobra firma , wspópracuje z nią od ponad 5 lat i jestem zadowolony , takich firm spotyka się bardzo mało , życze każdemu takiego kontrachenta.

1974

Zostaw opinię o Wik World Optic Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wik World Optic Group