Fabryka okien Czerniak

Słupca

Opinie o Fabryka okien Czerniak

Karolina

Nie polecam. Dwa tygodnie opoznienia. Źle dobrana puszka do rolet. Zbyt duża. Nie wymienili całej puszki tylko mechanizm. Reszta została podcieta i przełożona. Firma nie ma wstydu. Brak słów. Bardzo negatywne mam zdanie o tej firmie.

Maciej Czerniak
@Karolina 13.10.2016 16:26

Witam Pani Karolino, jest nam bardzo przykro, że wypisuje Pani takie rzeczy w internecie. Telefonowaliśmy do Pani i zupełnie co innego mówi Pani przez telefon. Z tego co wiem jest Pani zadowolona z naszej obsługi i nie wniosła Pani żadnej reklamacji. Proszę dodatkowo zauważyć że portal Go Work jest portalem który opiniuje pracodawców a nie producentów. Jeśli chce Pani u nas pracować i wystawić opinie to zapraszamy z CV do naszego biura.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Fabryka okien Czerniak - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka okien Czerniak