QUBATEL

Łódź

Opinie o QUBATEL

kam
użytkownik zarejestrowany

a ja od dawna nie widzialem wlasnie by poszukiwali kogos na jakiekolwiek stanowikso pracy, wczesniej to owszem widzialem ze maja spora rekrutacje ale teraz nie maja zadnych ofert pracy nawet na prezdstawicilela

wiloy
użytkownik zarejestrowany

Qubatel to profesjonalni doradcy dla firmy operatora Play. Przyznam, że konkurencja na rynku teleinforamatycznym trwa w zacięte. A przy okazji można zaobserwować w jakim kierunku idą obecne zmiany. Ciągle dąży się do zmniejszenia kosztów, przerzucenia kosztów na klienta oferując w zamian niby coś super... ale prawda jest taka, że to pic na wodę.

Hardy

Nie pamiętam kiedy u nich byłem na rozmowie. Ale będzie to na pewno ponad dwa lata temu. Jedynym narzędziem służbowym był telefon. Samochód i paliwo po mojej stronie a niestety PODSTAWY nie było żadnej. Jedynie prowizja. Po przeanalizowaniu z konkurencją to ta prowizja była w ten czas na prawdę niska... Otoczkę zrobili piękną i nawet rzuciłem dla nich pracę... Jak dostałem umowę do podpisania zrezygnowałem 57 stron A4 gdzie wyglądało to jak cyrograf z diabłem... Wg mnie bez dużego portfela swoich klientów w tej firmie na pewno nie dało się zarobić...

słowna

Hej a czy ktoś z was doczekał się już oddania 15% zwrotu prowizji zobowiązali się oddać po 12 miesiącach od podpisania kontraktu ? Jak sytuacja z dostępnością telefonów? Czy nadal trzeba czekać tak jak u wszystkich?

partner

Witajcie a jak wygląda teraz czy kadra kierownicza sie zmieniła kto tam teraz rządzi? Jaki są warunki współpracy ? Dzięki za informację.

Zbyszek

Byłem na rozmowie, teraz dopiero przeczytałem opinie.... Szkoda że czas straciłem przez nie rozpoznanie firmy.

Wdzięczny

Witam Dobrze że coś mnie tkneło, i poszukałem opinii dot. tej firmy. Szykowałem się tam na rozmowe ale widzę że nie ma sensu bo na latanie po mieście i nabijanie komuś kabzy nie mam czasu. Pozdrawiam.

polaczek

szkoda słów, bardzo nie kompetentna koordynatorka nie mówiąc już nic o facecie z którym miałam ,,przyjemność'' rozmawiać. Nie polecam.

Graden

Ja byłem na rozmowie. Jakaś porażka. czysta akwizycja.

Fenix

I jak tam z tą firmą?? mnie zaprosili do hard rock cafe do złotych tarasów ;/ ale też coś czuję że to lipa, niby akie zarobki wysokie ale macie jakiekolwiek doświadczenie z nimi? Jak Wasze rozmowy i szczegóły?? Pozdrawiam i czekam na odp

eliza

Mnie też zaprosili na rozmowę. Mam jednak duże wątpliwości :P

kamilx7

Wie ktos cos o nich? Nigdzie nie moge nic znalezc a pojutrze mam rozmowe. Warto isc? Bo cos czuje ze to zwykla akwizycja.

Zostaw opinię o QUBATEL - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QUBATEL