Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami Krymar Daniel Mikołajski

Bydgoszcz

Opinie o Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami Krymar Daniel Mikołajski

ja 123

Nie pracowaliśmy w tej firmie i nie mamy zamiaru, ponieważ firma nie jest solidna. Mieszkania które sprzedaje ten Pan pozostawiają wiele do życzenia! Trzeba liczyć się z tym że po zakupie mieszkania zostaniecie z wieloma rzeczami do poprawki i bez jakiegokolwiek kontaktu z tym Panem. Jeżeli uda się ten kontakt złapać to zostaniecie szybko zbyci!! Stanowczo odradzamy interesów z tym Panem!

Zostaw opinię o Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami Krymar Daniel Mikołajski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami Krymar Daniel Mikołajski