Nie polecam współpracy z panem Krzysztofem, zrobił u nas dwie instalacje fotowoltaiczne i wszystko było dobrze do momentu pojawienia się usterki. Wtedy zaczęły się kłopoty - Pan Krzysztof przyjechał raz, pogrzebał coś, powiedział, że przywiezie inny falownik do sprawdzenia instalacji i już się więcej nie pojawił. Najpierw odbierał telefonu, potem zaprzestał nawet tego. Wcześniej działał pod nazwą "Eko dom"Obecnie prowadzi inną firmę pod nazwą " NK Termo". Dodam, że instalacja jest nadal na gwarancji a od roku nie działa tak jak powinna. Wysłałem pismo wzywające do usunięcia usterki i nawet nie raczył się ze mną skontaktować. Sprawę kieruję do sądu. Bardzo nie polecam!