Recta -Alexander Plaza

Łódź

Opinie o Recta -Alexander Plaza

wiap

widocznie firma nie daje możliwości rozwoju wewnętrznego. W sumie uczysz się wiele, pozyskujesz nowe doświadczenie, informacje. Ale jak masz stać w miejscu, to zmiana zawsze będzie dobrym rozwiązaniem.

rafal

Z całą pewnością nie znajdziesz tam niczego pozytywnego ;) Na wszystkie pytanie niestety odpowiedzieć musiałbym Ci : nie, nie, nie ;)

(usunięte przez administratora)Nie wiem jak jest na innych obiektach, ale w budynku Alexander Plaza administratorka budynku, pani(usunięte przez administratora) traktuje chamsko i opryskliwie pracowników, wymyśla rozmaite przewinienia, które karane są z miejsca utratą całodniowego zarobku. Jakakolwiek polemika kończy się kolejnym złodziejskim zabraniem pieniędzy. Polecam omijać tę firmę szerokim łukiem

ostatnio otrzymalismy pozwolenie(cyt.jest to dobra moja wola) na 15 min przerwy na posilek.Zabierane sa nam dniowki nawet za blachostki-prosimy o wsparcie

Adriano

Praca w Rectcie jest niesamowitym wyzyskiem jestesmy zastraszeni zaszczuci.Placa nam 3 zl70 za godzine nie pozwalaja na nic nawet nie mozemy doprosic sie 30 min przerwy na posilek.Konfiskuja telefony ksiazki czsopisma papierosy.Moze KTOS wreszczie zainteresuje sie ta firma.Adriano Lodz

Firma ktora oszukuje czesto przez rozne oszustwa zmienia nazwe...nierzetelna pracodawca jest niemily oszukuje na wyplatach

Zostaw opinię o Recta -Alexander Plaza - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recta -Alexander Plaza