GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE

Toruń

Opinie o GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE

Ks

Tabuny przeszly moze dlatego, ze polakom zyje sie coraz lepiej, 2 dzieci i kobiety wola siedziec w domu , praca szuka czlowieka w kazdej kategorii m.in gastronomia, handel wszedzie tam gdzie goruja kobiety , ale po co pracowac jak mozna ciagnac od panstwa i krytykowac robote taka jaka mozna dostac ze swoim wyksztalceniem . Nie moge juz patrzec na rozzaonych forumowiczow, ktorzy uzalaja zie nad soba . Mogles sie uczyc i siedzialbys za biurkiem, a nie zapierniczal za marne grosze .

srokoszz

przez ten zaklad przeszly tabuny ludzi nie zastanawia was fakt czemu ciagle szukaja co pol roku magazyniera,kierowcow,portiera,zaopatrzeniowca ja wiem na kazdym z tych stanowisk masz kilka innych dodatkowych zajęc innych tak zeby s sie nie wyrobil i za to obrywasz tak to dziala za cos trzeba zabrac kase jesli cenisz samego siebie szukaj gdzie indziej nie daj sie nabrac na dobre zarobki bo tam takich nie ma obiecuja gruszki na wierzbie

kattt

popieram tak tam jest kamery podsluchy zarzad wszczyyna awantury bez powodu szkoda czasu naprawde jak szukasz pracy to szukaj gdzie indziej

asd

Nie wpadajcie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chyba że lubicie być zastraszani, podglądani i podsłuchiwani, a na dodatek traktowani jak śmiecie

Zostaw opinię o GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE