Extrabau

Toruń

Opinie o Extrabau

Man

Tak, poszukują tego kierownika, bardzo fajnie jest

Zgadzam się z powyższymi opiniami, nie wypłacają pensji, obcinają na godzinach, co miesiąc trzeba się denerwować czy będą pieniądze (usunięte przez administratora) Robi sobie jaja z ludzi, jak tak można traktować pracowników?! To się w głowie nie mieści. Mówi że wypłata będzie na czas a jak przychodzi termin płatności to co miesiąc jest to samo, gadka że za kilka dni, za tydzień i zamiast całej wypłaty jakaś lipna kasa. Nie liczy się z pracownikami, myśli że będą za darmo u niego pracować(usunięte przez administratora)Nie dajcie się zwieść pozorom na rozmowie. Obiecuje kokosy a w rzeczywistości nic z jego gadki nie wynika. (usunięte przez administratora)

?

anonim - 2013-06-17 18:51:37 /jagger/ a co mówili na rozmowie, że różniło się od pracy? Jakie zarobki w Extrabau? /Mały!!/ traktuja pracowników przedmiotowo? Zgadzam się z kolegą ,że ta firma to wielka lipa Extrabau !!!!!! Nie plecam nikomu ,tej firmy !!!! .. Umowy są śmieciowe lub wcale ,nie dostaniesz !!!

Zoroo!

Zgadzam się z kolegą ,że ta firma to wielka lipa ! Pozdrawiam

Majster!!

Witam tu odwiedzających i czytających opinie Firmy Extrabau ! Muszę dodać ,że ta Firma to wielaka porażka i wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! Nie polecam nikomu tej firmy a, w szczególności jest to praca na metry i akord ! ( usunięte przez administratora ) ,obiecuje każdemu pracownikowi duże pieniądze a, w rzeczywistosci wyglada to zupełnie inaczej przy wypłacie !!!

Majster!!

Witam tu odwiedzających i czytających opinie Firmy Extrabau ! Muszę dodać ,że ta Firma to wielaka porażka i wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! Nie polecam nikomu tej firmy a, w szczególności jest to praca na metry i akord !( usunięte przez administratora ),obiecuje każdemu pracownikowi duże pieniądze a, w rzeczywistosci wyglada to zupełnie inaczej przy wypłacie !!!

polak23

Lipa nie polecam oszukali mase ludzi i nic sobie z tego nie robią

Zostaw opinię o Extrabau - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Extrabau