GT DATA

Szczecinek

Opinie o GT DATA

leszek
użytkownik zarejestrowany

no to dlaczego nie jest to z góry ustalone właśnie?

były pracownik

A co tu wyjaśniac!! zarobki kiepskie, niskie a umowy są nawet na zlecenie, socjal to nie w tej firmie. Jak nie wierzysz to umów sie na rozmowę, juz przed samymi drzwiami kapniesz sie ze coś jest nie tak, pełno kamer, jakby można to w WC też pewnie byłyby. Kilka spraw zakończyło sie karami z Inspekcji Pracy i co z tego? To świadczy o pracodawcy że większość osób szuka czegoś innego.

Sprite

Nie polecam! Więcej na PRIV

Adomino

Nie polecam. Zarobki fatalne i rotacja pracowników max Szkoda czasu, są 100x lepsi pracodawcy

Bogaty On

( usunięte przez administratora ) Wszyscy którzy odchodzą z tej firmy trafiają na dobre stanowiska ale nie dlatego że ta firma to jakaś kuźnia talentów, tylko dlatego że są dobrymi i rzetelnymi pracownikami bo coś sobą reprezentują ... Pozdrawiam byłych, gratuluję decyzji a obecnym serdecznie współczuję!!!

użytkownik zarejestrowany

OK

Zostaw opinię o GT DATA - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GT DATA