Jobman Group Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Jobman Group Sp. z o.o.

hit

jak na biuro oferujące pracę w różnych miejscach, to dość dziwne, że nie mają ogłoszeń. Ani tutaj, ani na innych stronach nie rzuca mi się nic w oczy @Piotrek

Pepe

TO NAPRAWDĘ Z WASZEJ STRONY JEDNO WIELKIE CHAMSTWO (żeby nie powiedzieć jeszcze gorzej) ŻEBY ZAMIAST UCZCIWIE I Z CAŁĄ WASZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PODEJŚĆ DO TYCH PONIŻSZYCH SPRAW - I DO TEGO - BEZ ŻADNEGO USTOSUNKOWANIA SIĘ DO NICH Z WASZEJ STRONY - T.J. - I BEZ W OGÓLE ŻADNEJ !! JAKIEJKOLWIEK LOGICZNEJ ROZSĄDNEJ ODPOWIEDZI OD WAS NA MOJE SŁUSZNE I ZGODNE Z PRAWDĄ - POPARTE DOWODAMI "NA RĘKU" ZARZUTY I ŻĄDANIA JAK TEŻ RÓWNIEŻ I WYPŁACENIA / POKRYCIA MI PRZEZ WAS MOICH STRAT KTÓRE - JAK TO WAM TU PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM - Z WASZEJ WINY - I WŁAŚNIE - TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ WAS !!! - I - JAK WIDAĆ - CAŁKIEM NIEPOTRZEBNIE !!! PONIOSŁEM nie mówiąc tez już nawet w ogóle i o UTRUDNIANIU ZATRUDNIENIA blokowaniu I LEKCEWAŻENIU PRZEZ WAS Moich KOLEJNYCH zgłoszeń do pracy Szanowni państwo Już Na wstępie - Oświadczam Że : Nie jest to - w PRZECIWIEŃSTWIE DO WAS - z Mojej strony - Żaden !! Szantaż - czy cokolwiek innego !!! - a - tylko i wyłącznie !!! - same stwierdzenia faktów !! I jak widać - ewidentnie SŁUSZNE ŻĄDANIA - A - SKORO PISZECIE MI ŻE ....Ze względu na wcześniejsze trudności w komunikacji, nie jesteśmy w stanie zaproponować panu dalszej współpracy. ....Pan również miał zastrzeżenia co do naszej firmy oraz proponowanych umów, więc prosimy więcej nie rezerwować terminów. ODP. PO PIERWSZE : SAMI to doskonale wiecie że JEŻELI SIĘ WAM lub komuś COŚ GDZIEŚ W CZYMŚ NIE ZGADZA LUB KTOŚ WAM SAM COŚ TAKIEGO SAM ZGŁASZA - TO WASZYM cholernym PRAWNYM ZASRANYM PSIM OBOWIĄZKIEM JEST - I - TO - samemu !!! - np. Przez telefon - lub e-mail DOWIEDZIEĆ SIĘ O CO CHODZI I - NIEZWŁOCZNIE - NATYCHMIAST !!! - DOWIEDZIEĆ SIĘ O CO CHODZI DOJŚĆ I PRAWDY KTO MA RACJĘ - ALE Wy - jak widać - mając I to wszystko - a - także i Mnie TOTALNIE W D.... UWAŻACIE ŻE... PO CO !!! - A - choćby i już i (nie) TYLKO TO - BARDZO EWIDENTNIE ŚWIADCZY To I - to - I TYLKO I WYŁĄCZNIE !!! co do MOJEJ OSOBY NA MOJĄ RACJĘ - A WASZĄ NIEKORZYŚĆ !!! PO DRUGIE i to i takie właśnie i Wasz tekst j.w jak i takie jak w/w - Wasze działanie jest ścigane z urzędu jako jaskrawo sprzeczne z prawem - Piszecie Mi że Ze względu na wcześniejsze trudności w komunikacji, nie jesteśmy w stanie zaproponować panu dalszej współpracy. ODP Szanowni Państwo CHOĆ wiem , że CIĘŻKO WAM JEST DO TEGO I DO SWOJEJ / waszej winy TERAZ się SAMEMU PRZYZNAĆ - Bo - Jak - SAMI I - TO - DOSKONALE wiecie - CHOĆ trudności te - I - TO - ZA KAŻDYM RAZEM !!! wystąpiły NIE Z MOJEJ - A - TYLKO I WYŁĄCZNIE - WŁAŚNIE I to i Z WASZEJ WINY !! I PRZEZ EWIDENTNĄ - być może że i nawet celową GŁUPOTĘ I EWIDENTNE - być może że i nawet celowe BŁĘDY I ŁAMANIE PODSTAWOWYCH OGÓLNIE PRZYJETYCH ZASAD I PRAWA WŁAŚNIE... przez WASZYCH PRACOWNIKÓW !! - TO - I TAK - MIMO TO - tej bardzo niekorzystnej dla Was PRAWDY i PRZEPISÓW PRAWA - to - I TAK - I NAWET I na siłę TEGO NIE ZMIENICIE !! a nawet i wręcz przeciwnie !! - możecie tym sobie tylko pogorszyć WIĘC PROSZĘ MI TU NICZEGO innego NIE INSYNUOWAĆ bo nie lubię jak ktoś Z Was - najpierw SAM !!! proponuje mi pracę - a - potem - robi wszystko żeby Mi to jak najwięcej utrudnić i do tego JESZCZE nie wypłacić tego co Mi się słusznie POZA / OPRÓCZ WYNAGRODZENIA !! - OD WAS słusznie i PRAWNIE należy PISZECIE MI RÓWNIEŻ ŻE Pan również miał zastrzeżenia co do naszej firmy oraz proponowanych - BEZWARTOŚCIOWYCH ŚMIECI - TZN. Umów ODP. - A - JAKŻE MIAŁBYM I ICH i NIE MIEĆ - i - to - właśnie DO WAS SKORO przy tej pierwszej NAJPIERW SAMI !! POTWIERDZACIE !!! Mi Mój W NIEJ udział - a - potem - nie wpisujecie Mnie na listę do tej pracy - A - PO TYM FAKCIE - WY - zauważywszy swój / WASZ BŁĄD (który - I - TO - SAM !!! musiałem Wam zgłosić !!) (- BO - JAK już PO TYM WIDAĆ - JUŻ WTEDY wszyscy MIELIŚCIE i Mnie i TO WSZYSTKO - I - TO - TOTALNIE b. GŁĘBOKO W D....) - BO CHOĆ.... NAJPIERW - I - TO ZARAZ po tym !! - WY - SAMI !!! i to bez żadnego przymusu ZA TO Mnie PRZEPRASZACIE - a - POTEM - jako konsekwencja tego ŻEBY Mi TYLKO za to PRZYPADKIEM NIE WYPŁACIĆ MI TEGO CO MI SIĘ ZA TO I W ZWIĄZKU Z TYM od Was !! - SŁUSZNIE I PRAWNIE NALEŻY - SAMI BEZCZELNIE PERFIDNIE - wypierając się tego w oczy nie dość że SAMI LI

Jobman.pl
@Pepe 03.06.2015 14:53

Witamy, podane informacje w żaden sposób nie umożliwiają nam ustosunkowania się do Pana stanowiska. Prosimy o przesłanie bardziej szczegółowych informacji do Rzecznika Pracownika (kontakt do Rzecznika znajduje się na naszej stronie internetowej). Wspólnymi siłami postaramy się wyjaśnić całą sprawę. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Pawel

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Oszukują na każdym kroku i straszą tylko karami. Za wypożyczenie roboczego stroju to koszt 30 zł za dzień, za niestawienie się w pracy p: z powodu nieprzewidzianych zdarzeń to kara 150 zł. Po wykonaniu zlecenia nie można się zatrudnić przez 3 miesiące w firmie w której się pracowało, grozi za to oczywiście kara. Dość, że marnie płacą to jeszcze ci odciągają za byle co. Jeśli powiadomisz ich 48 godzin przed pracą , że nie przyjdziesz unikniesz kary, ale my przecież jesteśmy wróżkami i umiemy przewidywać co się stanie, że w ciągu 48 godzin zachoruje albo potrąci mnie samochód. Ogólnie żenada! Nie zawierać umowy przed jej dokładnym przeczytaniem, jeśli zawrzecie to koniec, nie przyjdziecie to 150 zł kary!

Jobman.pl
@Pawel 04.05.2015 07:16

Witamy, zastanawiamy się skąd pochodzą Pana informacje? Wypożyczenie odzieży jest bezpłatne, istnieje jednak obowiązek jego zwrotu po zakończeniu współpracy (w przeciwnym wypadku naliczana jest kara). Wynika to bezpośrednio z zapisów umowy. Co do pozostałych wspomnianych kwestii, to istnieje kara za obecność, niemniej jednak np. w wypadku choroby wystarczy przedstawić zwolnienie lekarskie, aby kara ta została anulowana. Prosimy więc o uważne czytanie umów (o czym zresztą wielokrotnie informowaliśmy poprzez różne kanały komunikacji). W razie wątpliwości nasz Rzecznik Pracownika, pozostaje do dyspozycji, a kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Zostaw opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobman Group Sp. z o.o.