Opinie o "Market spożywczy" u Grzesia w Sierakowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "Market spożywczy" u Grzesia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Market spożywczy" u Grzesia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Market spożywczy" u Grzesia w Sierakowice

Czy market zapewnia porządne umowy o prace ?

Halina
@Michał

Ja jestem ciekawa też tej umowy ale na stanowisku sprzedawcy w sklepie u nich, czy jest szansa pracować na umowę zlecenie? Mam już jedną pracę i chciałabym sobie dorobić w weekendy w sklepie u nich lub popołudniami.

Czy warto aplikować tu na kasjerkę pod względem atmosfery w firmie? Czytałam tu jakiś stary komentarz i się wystraszyłam, bo szefostwo było źle opisywane. Jak jest teraz, bo wolałabym mieć pewność że będę pracować z fajnymi ludźmi?

Szef Nowy wpis

Proszę odrazu aplikować na szefa, po co na kasjerkę.(usunięte przez administratora). Kierowniczka przecież wszystko toleruje, a awansu nie ma, reszta pracowników nie są mili i tylko obgadują klientów. Po prostu pożka. A jakie są opinie o tobie?

Tadeusz

Dzień dobry, miałem to napisać już dawno lecz powstrzymywałem sie do dziś,w sobotę będąc na zakupach kolejny raz spotkała mnie nie miła obsługa z strony młodej dziewczyny nie wiem jak ma na imię,ma jasne włosy szczupła z krostami na twarzy,tym razem pracowała na kasie,ta osoba jest chyba tam z przymusu?ponieważ jej arogancja jest nie na miejscu tym bardziej do stałego klienta,nie raz jak mówię dzień dobry (kultura tego wymaga) odwdzięcza się nie miłym spojrzeniem i brakiem odpowiedzi ,ale moze dlatego że,w tym czasie ważniejsze jest klikanie w klawiaturę telefonu ? natomiast przy kasie jak podlicza to bywało że nie szanuje zakupionych produktów za które ja płacę! .Lubię ten sklep bo jest wszystko ładnie posortowane i poukładane na miejscu ale może jest tam jakiś szef ? i zrobi coś z tym,ponieważ w mojej ocenie takie (sceny)nie powinny mieć miejsca (chyba że takie zachowanie w tym sklepie jest akceptowalne)? Pozdrawiam i życzę zmiany oczywiście na lepsze.

Grażyna Nowy wpis
@Tadeusz

Często robię zakupy w tym sklepie i nigdy nie mogłabym narzekać na którąś z Pań, wręcz mogę je śmiało pochwalić że po całych dniach użerania się z niemiłymi ,wulgarnymi i bezczelnymi ludźmi potrafią dać uśmiech. Czasy „klient nasz Pan” się skończyły ,(usunięte przez administratora) śmiej się sam ! Nie jest Pan księciem do którego trzeba się uśmiechać i zwracać na Pana uwagę. Jeśli wchodzi Pan do sklepu mówi Dzień dobry to niech Pan robi te zakupy a nie oczekuje (usunięte przez administratora)

Jakie trzeba mieć wykształcenie oraz umiejętności żeby aplikować na sprzedawcę? Chciałabym wiedzieć po prostu czy mam szanse. Godziny pracy codziennie są takie same czy to praca zmianowa? Jak na początek z pensją na rękę?

Czy istnieje możliwość rozwoju w "Market spożywczy" u Grzesia?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "Market spożywczy" u Grzesia? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Nieznany

Sklep ładny , duży wybór asortymentu miła obsługa ale jest jedno ale , nie które panie powinny trzymać język za zębami bo jak tylko przekroczysz próg sklepu to obrabiają (usunięte przez administratora) , szczególnie nie które panie na mięsnym

Czy market zapewnia porządne umowy o prace ?

@Michał

A jaka jest to pożądna umowaa o pracę proszę sprecyzować. Czy na czas określony i nie określony to nie pożądne czy pożądne ?

Halina
@Michał

Jak wygląda ścieżka kariery w "Market spożywczy" u Grzesia? Czy trudno jest zdobyć awans?

Siara

Jaki awans? Tam nie ma czegoś takiego jak awans ????????????

Barbara

Bardzo fajny sklep duży asortyment ale niestety trzeba pilnować kasjerek często nie kasują poprzednich rachunków przez co zdarzyło mi się w krótkim czasie aż 2 razy zapłacić za zakupy których nie miałam w koszyku bardzo to wkurzajace gdy musisz się wracać do sklepu i tłumaczyć że pierwsze 3 czy cztery pozycje nie były twoje . Strata czasu i nerwów teraz przy kasie czytam paragon niestety trzeba wszystko sprawdzać po tych osobach nie wiem o czym myślą..... napewno nie o pracy.....

Klient

Dziś byłam na zakupach. Super wkoncu konkretna obsługa na monopolu widać że Pan Zna się i świetnie mi doradził. Na pewno wrócę pozrdawiam

@Klient

A tak tylko z ciekawości to odnośnie czego Ci tak super doradził, że tak zachwalasz?

Klient

Panie na dziale mięsnym od godziny mniej wiecej 20:30 już nie chcą nic pokroić bo krajalnica umyta,bo jak jedna drugiej mowila kiedy ja jeszcze zdążę zakupy zrobić,szczególnie jedna pani blondyna w okularach z kita,jak juz z lacha pokroi to ma wzrok jakby miala zaraz cie zabic,wiecznie nie zadowolona i naburmuszona jakby za kare tam siedziala zakupy to moga sobie rano zrobić a nie w czasie pracy .Jak to się mowi ?klient nasz pan?hmm ale nie chyba u was,zeszliście na psy

Wanda
@Klient

Ale skoro o 20:30 jeszcze mają otwarte to chyba powinni normalnie cię obsłużyć... Czy zawsze masz takie problemy z obsługą czy to była jednorazowa sytuacja? Może trzeba było to zgłosić np. do menadżera?

@Wanda

Droga Wando niebyła to jednorazowa sytuacja,a sytuacja która się powtarza notorycznie....Do managera sklepu się zgłosić?a gdzie takowy jest niby?Wiesz może?to daj znać to też go poinformuje.P.S.ostatnio znowu ta sama sytuacja krajalnice wypucowane a pani z mięsnego zakupy robi...żenada.Chyba muszę zmienić sklep.

@Klient

Zmieniasz sklep, bo ktoś mięsa za bardzo pociąć akurat nie chciał?xd Ja trochę ją rozumiem, pewnie wykończona była a tu taki klient niespodzianka. No ale Ciebie też rozumiem, po prostu w złym czasie się "spiknęłyście" niestety. I co z tego powodu już Twoja noga nigdy tam nie postanie? Masz jakieś alternatywy w okolicy?

NIE POLECAM!!!Szef to psychopata ,a ta jego pseudo kierowniczka z przypadku powinna siedzieć za (usunięte przez administratora).A szef daje na to przyzwolenie.

Pracuś

Praca jest ok wporzadku ,panie też z obsługi bardzo miłe lecz szef to burak kompletny tuman .

@Pracownik Co zadecydowało o takiej negatywnej opinii? Miałem zamiar tam aplikować ale zależy mi na bezproblemowych dniach wolnych w święta itd. Można w tej firmie na to liczyć?

Szkoda gadać. Nie polecam .

Czy w "Market spożywczy" u Grzesia są paczki/bony świąteczne?

Ola

Tak . Trzeba zgłosić się do pani przy kasie i powiedzieć że chce się zakupić bon upominkowy i wydrukuja. Wiem bo sama już tak brałam

Jacek
@Ola

Często robisz zakupy w tym sklepie? Pytam o to, ponieważ chciałbym zweryfikować, czy jest to sklep ze sporym natężeniem ruchu, czy raczej nie ma kolejek przy kasie i można bez problemów w miarę szybko dokonać zakupów. Odpowiesz, jak to z Twojej perspektywy wygląda?

Mam wrażenie, że konkurencja tak inspiruje do wpisów na forum pracowniczym.

A.A.

Do opinii z dn 21.06 . To tak jakby była promocja na pierś z kurczaka a ja bym chciała za tą samą cenę całego kurczaka . Ludzie, nie świrujcie

Sierakowice

Trzeba bardzo uważać i sprawdzać paragon. Kilka razy już zostałem wprowadzony w błąd. Dzisiaj ponownie. Kupiłem kilka pepsi gdzie cena na półce była 6.66 za 2 sztuki. Na półce znajdowało się tylko pepsi max i właśnie pod nim była cena promocyjna. Po powrocie do sklepu i złożeniu reklamacji pani kasjerka oznajmiła, że cena obowiązuje wyłącznie na zwykłe pepsi, a nie na max. Uświadomiłem Panią, że na półce jest tylko Max i cena promocyjna. Pani stwierdziła, że to taka mała pomyłka. Sprwadzajcie paragony!

@Sierakowice

Jako klient to musimy tez zwracac na opis promocji,bo czasami promocje sa przesunięte i przez to jestesmy wprowadzeni w blad. Trzeba czytac.

Ryszard

To nie jest forum dla klientów a dla pracowników firmy!!

Patrycja

@Waldekt, należysz do szerokiego grona zadowolonych klientów. Jednak czy jest jakiś pracownik "Market spożywczy" u Grzesia, który chciałby podzielić się informacją o swoim pracodawcy? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaki jest stosunek do pracownika? Tego typu informacje pomogą przyszłym kandydatom w podjęciu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o "Market spożywczy" u Grzesia - Sierakowice

• Jak się pracuje w "Market spożywczy" u Grzesia?

Zobacz opinie na temat firmy "Market spożywczy" u Grzesia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

"Market spożywczy" u Grzesia