Opinie o Komenda Portu Wojennego w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Komenda Portu Wojennego, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Komenda Portu Wojennego o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komenda Portu Wojennego w Gdynia

Joanna Nowy wpis

W ogłoszeniu na księgową w Komendzie Portu Wojennego widnieje informacja o wymaganym 1 roku stażu: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/ksiegowa-y,praca.gov.pl02970e1ccfeb5b30854d98d503be341c,swinoujscie. Czy Waszym zdaniem jest to wymóg konieczny, jak to interpretować?

Praca w KPW jako pracownik cywilny jest delikatnie mówiąc jest nie doceniana przez przełożonych (oficerów Marynarki Wojennej), co ma odzwierciedlenie w płacach - jest na dramatycznym niskim Możliwość rozwoju i szkoleń nie ma żadnych ( pracownik ma pracować a nie się rozwijać. Atmosfera i ludzie tam pracujący są tam bardzo mili i pomocni wiele mnie tam nauczyli i pomogli. Pensja HE HE HE 1000 złotych polskich + 13 i zapomogi socjalne Najbardziej podobało mi się w Komenda Portu Wojennego: Najbardziej nie podobało mi się w Zakres różnych prac na naprawdę nowoczesnych urządzeniach energetycznych

Zostaw merytoryczną opinię o Komenda Portu Wojennego - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Komenda Portu Wojennego