Komenda Portu Wojennego

Gdynia

Opinie o Komenda Portu Wojennego

Praca w KPW jako pracownik cywilny jest delikatnie mówiąc jest nie doceniana przez przełożonych (oficerów Marynarki Wojennej), co ma odzwierciedlenie w płacach - jest na dramatycznym niskim Możliwość rozwoju i szkoleń nie ma żadnych ( pracownik ma pracować a nie się rozwijać. Atmosfera i ludzie tam pracujący są tam bardzo mili i pomocni wiele mnie tam nauczyli i pomogli. Pensja HE HE HE 1000 złotych polskich + 13 i zapomogi socjalne Najbardziej podobało mi się w Komenda Portu Wojennego: Najbardziej nie podobało mi się w Zakres różnych prac na naprawdę nowoczesnych urządzeniach energetycznych

Zostaw opinię o Komenda Portu Wojennego - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komenda Portu Wojennego