Niestety, zmuszona jestem podzielić się bardzo negatywnym doświadczeniem, które spotkało mnie po wizycie u tej Pani. Zdecydowałam się na wykonanie sztucznych rzęs, sugerując się pozytywnymi ocenami w internecie. Byłam przekonana że trafię w dobre ręce. Liczyłam na profesjonalne podejście i trwały efekt. Już na drugi dzień po zabiegu rzęsy zaczęły odpadać, co absolutnie nie powinno mieć miejsca, zwłaszcza wykonując usługę, która ma gwarantować trwalosc na co najmniej kilka tygodni. Próbując rozwiązać problem, skontaktowałam się z osobą, która wykonała zabieg, licząc na wyjaśnienie sprawy i ewentualną poprawę. Niestety, próby kontaktu zostały zignorowane. Wykonawca po wymianie kilku zdań zablokował mnie, co jest dla mnie absolutnie nieakceptowalne i świadczy o braku jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoją pracę. Odmówiono mi także przyjęcia reklamacji, mimo że praca była wykonana w niewłaściwy sposób a efekt nie przypominał tego obiecanego. Zapłaciłam dużo pieniędzy i w żadnym stopniu nie przełożyło się to na jakość wykonanej usługi, zabieg nie spełnił oczekiwań ale wręcz wymagał natychmiastowej poprawki. Brak jakiejkolwiek chęci pomocy ze strony wykonawcy jest dla mnie absolutnym szczytem nieprofesjonalizmu i braku powagi.