Opinie o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

lokomotywa

Czy ktoś w ogóle wie kto rządzi tym całym laboratorium? kto tam trzęsie tym interesem? Bo chyba nie ci dwaj panowie co popijają sobie kawki na zapleczu, tzn. w socjalnym.

jaja

8 tysięcy zł zarobki w Deltalab???? hahahaha dobre sobie. Ledwo dwójkę wyciągają. Ciekawe z czego mieliby płacić takie pensje. Chociaż w sumie jak się nie płaci zusów, zaliczek, nie płaci się kontrahentom, pracownikom to może i prezesy wyciągną co nie co ale oczywiście tylko dla siebie.

adonis

TAAAA??? a niby która to teraz ta? ten? kierownik z prawdziwego zdarzenia z łbem na karku??? bo chyba żadna z was! he he he śmie (usunięte przez administratora) warte. A ta mysia co tak popitala w tym labie non stop bez wytchnienia, ciągle siedzi w pracy to chyba jako jedyna z was strzela nadgodzinki i ma za nie jako jedyna płacone coooo?! bo chyba nie myślicie, że robi za darmochę jak wy. Widocznie potrafiło się dziewczę ze wschodu ustawić z szefostwem jak należy :) cwańsza jest niż pozostałe mrówki.

dokturowa

wiesz [usunięte przez moderatora] kup[iłam dzisiaj pół kilo kiełbasy toruńskiej! była bardzo dobra, polecam. Można ją usmażyć w odpowiedni sposób, dodać cebulki, papryczki, pomidora no i jajka np i jest super jajeczmnica. tymczasem..... [usunięte przez moderatora] dzisiaj na obiad bedzie jajecznica a mo\\\\\\że wolisz jakiś zupę? ROSÓŁ Z KURY !

Aplikowałeś do firmy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
diagnosta delciak

lecę wstawić badania bo cóś trzeba dokturom wydać....o kurcze czy wystarczy odczynnika...jak nie to wody doleję...i bedzie OK

króliczek

ja lubię skakać ...skakanie to cały mój świat i mocze i kupy ...całe kupy szmalu ,całe 8 tys bo tyle zarabiam

puk

jeszcze tylko zobaczę czy nie [usunięte przez moderatora] mi rowerka;) STOI

m/j

idę poleżeć bo jakoś trzeba przetrwać jeszcze te 25 h w pracy

andziulka

istnieje jeszcze inne życie niż tylko Deltalab:) i całe szczęście:)

e Doris co żal ci ściska zad, że robisz teraz mocze jedynie, że nie zarabiasz 8 tys., pracujesz w każde święto i że nie masz już na kogo wrzeszczeć, wyżywać się itp. ? Cóż no, w końcu nadszedł i na Ciebie czas, czas żeby zamknąć [usunięte przez moderatora] i wziąźć się za robotę jak każdy, czas Twego paniusiowania dobiegł końca! masz farta, że twe współpracowniczki nie mają pojęcia o tym jakie \"metody\" stosowałaś.. Ale jak będziesz skakać to szybciutko się dowiedzą!

do afrodyty

zdradził Cię ,,maluczki lab,, dziadówo jedna panno z mysik kolorem włosów z B-stoku ...nie cwaniakój bo marnie skończysz

zakłopotany

mam pytanie ...do czego się nadaje diag.po 67 h pracy ? chyba tylko do łóżka..?

oszukani przez Deltalab

czego ? tego że jedziecie na pożyczkach :(

hahha

widocznie tak tam [usunięte przez moderatora] że siedzi się tam po 67h na dobę, a coooo??????? zazdrościsz??????????

afrodytas

Miesięcznie wykonuje u nas badania PRYWATNIE ok. 250-300 pacjentów. Mówi samo za siebie? :) I nie porównujcie tutaj zaraz do molochów, że oni robią 20 razy więcej, bo Deltalab jest stosunkowo maluczkim labem :) Dziękuje i pozdrawiam zazdrosne dziadówy.

L

jasne badania pod nosem.....ciągle ta sama pani M ! CZY ONA KIEDYŚ ŚPI..? CIĄGLE PRACUJE , ma krzepe tem Biały STOK...się zastanawiam po co jej ten rower skoro z pracy nie wychodzi wcale...WYTRWAŁOŚCI

guzik mały

Badania pod nosem, całą dobę, 7dni w tygodniu.. szybko, sprawnie, bez problemów. niby do czego Dyro miałby się przyczepić ???? A może powinni wysyłać badania citowe np. z chirurgii na Pragę Północ NIE? Tak się składa, że gdyby było tak tragicznie, jak byś chciał żeby było, to zakończona by została ta współpraca. Tymczasem ona kiełkuje :)

do niuńka

a co Ci zjadła....? pomidorowy..? Kobieta nie jada pasztetów to chciala spróbować

///

no tak jest ...oczywiście jeden z najmundrzyjszych , nie je wcale bo oszczędza na samochód ...rower już ma:)

niuniek

do inspektora: wyobraź soebie że teraz wkońcu jest kierownik z prawdziwego zdarzenia z głową na karku, a nie to coś co było przedtem, co potrafiło jedynie zżerać wszystko co było w pobliżu, nie pytając nikogo o zdanie.... Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne - Piaseczno

DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Gen.l.okulickiego 7 lok. 9
    05-500 Piaseczno