F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski

Warlubie

Opinie o F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski

Mania

Słyszałam, że mają opinię dobrego pracodawcy.

kija

Wydaje mi się, że firma już od lat działa na rynku i nie miała problemów większych - teraz tez prowadzą rekrutacje jako np. Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu z tgo co widze.

maciek

no właśnie, ja też jestem ciekawy jak to wszystko wygląda tak naprawde, czy warto w ogóle do nch aplikować, bo jak mi powiedzą, że chętnie ale zaoferują tylko umowe zlecenie i 1300 zł to chyba zrezygnuje już całkowiecie w takim wypadku. No ale nie wiem jeszcze jak to zrobić, ale chya po prostu będę musiał sie przejśc na rozmowe do nich.

sepuku

co tak cicho czyżby temat masmala sie już skończył

sepuku

Ja też,.. bo bardzo dobrze się współpracowało z masmalem jako dostawca . dla mnie wszystko dobrze się zakończyło jestem już w innej mleczarni i czekam na rezultaty ale czy będzie dobrze jak wmasmalu zobaczymy

sepuku

już wypłata wpłynęła sąsiedzi też już mają ciekawe czy vatowcy też mają

xx

A samochód Masmala nadal krąży....

@xx 14.10.2014 15:09
A samochód Masmala nadal krąży....

ale jakiej sprawy umowa zostala rozwiązana nikt z masmalu nie fatygował się z nowymi propozycjami ceny o przepraszam na sam koniec m-ca zaczeli dzwonić ale to była przysłowiowa musztarda po obiedzie bo już każdy negocjował z innymi mleczarniami to chyba nie my zaspaliśmy a oni się zgodzili na takie rozwiązanie

xx

Dziś dodzwoniliśmy się do Masmala i WYPŁATY SĄ WSTRZYMANE!!!!!! tylko dla rolników którzy odeszli Czyli kasy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie Aż do wyjaśnienia sprawy

sepuku

tak dziś 11 a kasy na koncie nie ma a kierowcy wciąż przyjeżdzają może p. r mi odpowie co to wszystko znaczy podzieli się z naami swoją wiedzą na temat tej firmy

nn

Dziś 11 a kasy na koncie brak!!!

a takbyło dobrze .masmaluuu czy ci nie żal wpuścic rolnikow w kant

@sepuku 10.10.2014 20:18
a takbyło dobrze .masmaluuu czy ci nie żal wpuścic rolnikow w kant

Takie masz przecieki to mnie oświec a nawiasem żeby inni nie pisali na ten temat znależli by innych naiwnych daliśmy sie podejść to czemu nie ostrzec innych

r

kobieto przestan sie nakrecac i opowiadac to co robilas, jak nie wiesz jeszcze jak bedzie. A to co Wiesz zachowaj dla siebie.

sepuku

Ja dziś byłem u prawnika fakture dostałem zobaczymy czy kasa wpłynie na czas mlekowita też podjeła w tym kierunku działania dziś byłem osobiście z innymi rolnikami w masmalu nie byłoz kim rozmawiać zastawilismy tylko pisemko w sekretariacie i tyle załatwienia własciwie to czuliśmy sie jak intruzi .a kierowcy wciąż jeżdżą po mleko i mogą wziąść

@sepuku 09.10.2014 20:44

Nie no w MASMAL-u nic już nie załatwisz Nikt Cie nie zna i nikogo tam nie ma A jak ktoś jest to nie mogą nic zrobić bo nic nie mają A dodzwoń się do kierownika skupu??? to graniczy z cudem!!!!!!!!!!! trafi nam numery pozmieniać to może sie dodzwonisz. A dostał już ktoś ten nasz aneks do umowy z sierpnia (niepodpisany)??? już dawno powinny do nas wrócić

MG

Myślę że to wszytko to był bardzo dobrze przemyślany plan Nas przez wprowadzenie w błąd chce "oskubać" z pięniędzy ale tych co zostali również!!!!!!!!! Kolega został i ma 0.70gr a drugi kolega odstawiający do innej mleczarni przy mniejszej ilości krów ma 1.10 Więc Prezes wszystkich kantuje jak może!!!!

MG

Koledzy przedewszystkim musimy trzymać się wszyscy razem, musimy zebrać jak największą grupę rolników oszukanych przez MASMAL Im nas więcej tym lepiej udowodnimy oszustwo i wprowadzenie nas w błąd Więc jeśli znacie lub macie możliwość dojścia do jak największej ilości oszukanych rolników to zróbcie to i zbierzcie sie razem!!! W pojedynkę nie mamy szans A najgorsze przed nami....

niko

Witam.Koledzy jestem z wami! Przyglądam się tej firmie i śledzę jej histirię. Poruszę "niebo i ziemię" aby to nagłośnić jeśli was wykiwają. Powodzenia

rolnik

ja sie nie boje firmy Masmal -dałem wypowiedzenie , mam nagrane wszystkie rozmowy z pracownikami firmy Masmal , negocjacje ceny itd .Bedzie dobrze.

rolnik

set
@rolnik 08.10.2014 19:37

jesteś w dobrej sytuacji. Czy możemy liczyć na Twoją pomomoc? Chodzi mi o te nagrania??

czak

ROLNICY jak najdalej od tej firmy!!!!!!!!!!! ostrzegam!!!!

sepuku

Tak jest młoda kadra ale bez doświadczenia mącą rolnikom w głowach inic nie powiedzą podsuwają umowy do podpisu i jest cudownie ale jak rolnik chce odejść to masakra od ognia wody i masmalu bron nas panie

abes
@sepuku 08.10.2014 09:06

też byłem dostawcą mleka i też jestem w takiej sytuacji... ludzie nic nie podpisujcie i radzę idżcie do prawnika! lepiej jakbyśmy wszyscy się dogadali i skorzystali z usług prawników. Ludzie którzy tam pracują oszukali nas mówiąc że możemy odejść od września, a większość tak zrobiła!!

sepuku

ludzie co to za firma oszukują jak tylko się da dużo dostawców odeszło a teraz ich straszą karami za wypowiedzenie umowy 3 miesięczne wypłaty rządają

Były dostawca

Masmal drastycznie próbował obniżyć cenę skupu mleka z około 1,3 do 0,70 zł za litr surowego mleka, jestem w grupie rolników którzy się na to nie godzili i nie podpisałem nowych aneksów do umów, w konsekwencji była zerwana umowa z masmalem. W ten sposób od paździerinika odszedłem. Mam podpisaną juz umowę z inną mleczarnią a kierowcy firmy Masmal nadal przyjeżdzają z zapytaniem czy oddam mleko i daja do podpisania oświdczenia o zaniechaniu umowy co to ma znaczyć????

abes
@Były dostawca 05.10.2014 21:43

Kolego skorzystaj z prawnika będzie ci potrzebny. Ja już byłem i jest nie wesoło... Masmal prawdopodobnie będzie się starał abyśmy zapłacili kary umowne!

Dostawca

Masmal drastycznie próbował obniżyć cenę skupu mleka z około 1,2 do 0,8 zł za litr surowego mleka, jestem w grupie rolników którzy się na no nie godzą i nie podpisujemy nowych aneksów do umów, w konsekwencji zerwana jest umowa z masmalem. W ten sposób w paździeriniku z moich przewidywań wynika iż firma straci ok 30-40% swoich dostawców więc w masła i sery będą musieli pchać jeszcze więcej oleju palmowego by wyrównać braki w dostawach mleka.

Panienka z okienka

Kto ma jeszcze jakies wątpliwości, niech poczyta i trzyma sie z daleka od tego ( usunięte przez administratora )

lolo

masmal nie polecam słabo płacą ph towar się terminuję na pólkach, a po ostatniej aferze rozgłosnionej w gazetach wogóle sklepy nie chcą brać towar. Ser najbardziej i masło też. ogólnie firma nie da ci rozwoju.

adik

Też o tym czytałem, przerw chyba nie było, dostali chyba kare i mieli się poprawić, może niech jakiś z pracowników masmal napisze co z tego wynikło.

winiak

ale czy w takim razie to wiąże się z jakimiś przerwami w ich produkcji i broń Boże zwolnieniami czy wszystko jest po staremu?

Marian

MASMAL nie ma ostatnio zbyt łatwego życia, bo w lutym sprawdzano w prokuraturze zawartość procentowa tłuszczu w ich wyrobach i nie wszystko wyszło na ich korzyść.

Lukas

Widocznie nie potrzebują większej ilości PH. Chociaż współczuję im, jeśli za 2 tyś muszą być mobilni po czterech województwach. Pewnie z pracą się nie rozstają :)

johnny

Dziwi mnie, że taka firma jak F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski ma tylko 4 przedstawicieli handlowych i każdy ma 4 województwa, wydaje mi się to małą liczbą.

yhy

podstawa 1300netto + premia okolo 800, auta fiat panda.

POlak

na jakie pieniadze moze liczyc przedstawiciel handlowy(praca na terenie 2 wojewodztw) i auto - bo chyba panda nie smiga po tak duzym terenie?

jabu

Ostatnio kupiłem 50 kostek masła ekstra MASMAL i po dwóch dniach oddałem tą MARGARYNĘ niskiej jakości. Ani smaku, ani zapa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , kruszy się jak złej jakości margaryna. Już mi się afery nie chce robić bo moja znajoma pracuje w firmie gdzie proste badanie laboratoryjne potwierdziło by wysoką zawartość tłuszczu palmowego a obiecuję, że kiedyś to uczynie i podam ich do sądu

Melpomena

Melpomena - 2012-09-20 15:07:52 Witam. Jakie warunki proponuje firma osobą na stanowisku RPH? Jakim samochodem jeżdżą RPH oraz jaka jest podstawa? Czy firma jest stabilna? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. PozdrawiamWitam. Jakie warunki proponuje firma OSOBOM na stanowisku RPH? Jakim samochodem jeżdżą RPH oraz jaka jest podstawa? Czy firma jest stabilna? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam PS. przepraszam za karygodną literówkę

Melpomena

to-oni-są mi-dłuźni-pieniądze

Kontrahentom płacą z opóźnieniem i mówią że \"u nich jest taki obieg dokumentów bo są dużą firmą\"( chyba patrzą z perspektywy Warlubia i Grudziądza),ciekawe kiedy wypłaty zaczną płacić wg \"obiegu dokumentów.

R.

PH od detalu jeżdzą Fiatem Panda, głównie dwu-osobowe, stare, ale pojawiają się już nowsze modele. RKS na chwilę obecną mają VW Caddy osobowe. Wszystkie auta z super zabezpieczeniem GPS..............

rekrut

Możecie napisać coś o pracy PH w masmalu?

ph

płace niskie ale praca ok atmosfera 3+ socjal 5+ pozdrawiam

Przedstawiciel

Ide na rozmowe wlasnie do Masmala na PH moglibyscie cos napisac jakie sa pieniadze (podstawa) na jakiej zasadzie rozliczana jest prowizja... Jakimi samochodami jezdza itp. bede wdzieczny za kazda informacje.. pzd

Gość

Naucz się rozpoznawać marki aut fachowcu, żaden z przedstawicieli nie jeździ cinquecento.

buhhhaaahhaaaahhaa

przedstawiciele jezdza cinqueczento czy jak to sie pisze :) jak chcesz jezdzic zabytkowym autem to polecam :))))

pola

Pracuje w firmie masmal. Atmosfera jest fantastyczna:) polecam:)

roman

a moze by tak cos o warunkach pracy i placy??? Jak atmosfera w pracy??

Joker

Jesli tak to w jaki sposób wytłumaczyć nazwę OSEŁKA ŚMIETANKOWA firmy MASMAL która w swoim składzie na 58% tłuszczu roślinnego, 33% wody i 6,5% tłuszczu zwierzęcego ???? Ile w tym g....nie jest śmietany ???

Gość

Firma Masmal w swojej ofercie nie posiada produktów typu margaryna.Oprócz prawdziwego masła są tz, miksy tłuszczowe o określonej warości procentowej tł.roślinnego i mlecznego. Margaryna może posiadać tł.mleczny ale zazwyczaj jest to bardzo niski procent. Wszystko jest opisane na opakowaniu. Warto czytać co się kupuje i to się tyczy każdego asortymentu w sklepie.Poza tym za niezgodność towaru z jego specyfikacją płaci się karę.

malik

czy wy jestescie normalni kupilem w stokrotce wasz produkt ktory na etykiecie mial opis maslo extra [usunięte przez moderatora] to to zrobili fajnie zrobic konsumenta w jajo sprzedajac mu margaryne -[usunięte przez moderatora]

Gosia

Kupiłam Osetkę ekstra i jestem oszukana ponieważ słowo osetka nie istnieje a osełka to inaczej owalna bryła masła. Produkt ma kształt i wygląd osełki a rysunek krowy sugeruje, że jest to wyrób mleczny a to zwykła margaryna. Nazwa, opakowanie ma celowo wprowadzać w błąd. Osoby z wadą wzroku nie muszą chodzić do sklepu z lupą bo to, że to nie maslo trudno na pierwszy rzut oka ocenić. Mam zamiar zgłosić to gdzie trzeba bo omały włos to [usunięte przez moderatora]podalabym na stół. Mam nadzieję, że producent zostanie ukarany.

Konsumentka

To dziwne. Ja akurat zawsze szukam w markecie tego masła (smak i maślaność bardzo mi odpowiada) i jeszcze nie trafiłam na zjełczałe. To może być wina sklepu, nie producenta. Ja akurat siedzę w branży mięsnej, stąd wiem, że częśto w ladach nie ma odpowiednio niskiej temperatury.

Zostaw opinię o F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski - Warlubie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski