Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Kraków

Opinie o Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Paula

Może i macie trochę racji, że w takiej firmie praca jest do emerytury jak się ktoś dostanie. Ale czy daje się tam wytrzymać długo?

Patrycja

Czy opisaną sytuację @Małgorzata udało się rozwiązać? Skoro byłaś zwolniona bezpodstawnie, może tutaj zareagować sąd pracy. Warto opisywać dalsze ciągi takich sytuacji dla ludzi, którzy nadal poszukują pracy w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie.

wika

dobrze sie dostać do budżetowki, masz prace juz do emerytury.

Małgorzata

To mój były pracodawca, a styl w jakim zostałam zwolniona, woła o pomstę do nieba. Szkoda tylko, że sąd nie ma odwagi zadzierać z urzędem. Dyrektorka, chroniąc jakąś swoją protegowaną [chyba przed kryminałem], wywaliła mnie, dając do wyboru - albo się zamkniesz w Kobierzynie [na jakiej podstawie? czyjejś fantazji?], albo wynocha. Chyba logiczne, co wybrałam, tylko, że teraz od 1,5 roku szukam pracy, a dalej się mnie próbuje wmanewrować w jakieś hece dziejące się w urzędzie i jego okolicach. Nastawiam się na wyjazd za granicę, jak najdalej od tego rynsztoka.

Justynaa

myślę, że proces rekrutacji powinien być bardziej przejrzysty. lista kandydatów spełniających wymogi formalne powinna zawierać również informację co dalej. np taka " z wybranymi kandydatami skontaktujemy sie telefonicznie". uchroni to kandydatów przed nerwowym szukaniem takich informacji.

Zostaw opinię o Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie