„OPTIMA” Michał Chwast

Olkusz

Opinie o „OPTIMA” Michał Chwast

Kolega ze szkolnych lat

Chwaściu, widzę, że kawał z Ciebie biznesmena! :D Tak trzymaj! Hejters gona hejt, trzeba oszukiwać pracowników żeby wyjść na swoje. Albo my albo oni! :D

Paweł

Totalna Dno nie pracodawca, takie osoby powinny z urzędu mieć zakaz prowadzenia firmy i zatrudniania ludzi.

puki

to najważniejsze @tomasz. Z atmosferą można sobie na pewno poradzić :)

hmmm

Można napisać wiele na temat tej firmy i jej "pana" ale bardzo szczere wpisy są usuwane z sieci . W każdym razie teraz faktycznie płaci bo we wcześniejszych latach miał ludzi głęboko gdzieś . Pan Ch. jest strasznie aroganckim i zakłamanym człowiekiem który całkowicie inaczej widzi świat,ludzi i fakty które miały miejsce . Proszę uważać na tego pana gdyż dawno nie słyszałem tak wiele negatywnych opinii o tym panu zarówno od pracowników,kontrahentów jak i mieszkańców okolicznej społeczności. Ciesze się że kilka osób pokazało temu panu gdzie jest jego miejsce

nygus

Nie uczciwy,arogancki facet.Teraz podobno płaci bo nie ma kto u niego pracować .

A

praca jest ale pieniędzy, szacunku i uczciwych rozliczeń już NIE!

Zostaw opinię o „OPTIMA” Michał Chwast - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „OPTIMA” Michał Chwast