Restauracja Hornet

Giżycko

Opinie o Restauracja Hornet

dostalempodwojnefrytki

witam. jedzenie ma bardzo niska jakosc jak i zawyzona cene. Prosilem o nuggetsy z frytkami i oddzielnie frytki. dostalem je na jednym talerzu jako "podwojne". mieso w polowie surowe a to do cholery nie tatar a poledwiczki wolowe. ta klientka w ombre w obsludze jest zamulona jak darmowe orange wi-fi, nie umie przyjac zamowienia. serdecznie odradzam bo to strata pieniedzy jak i czasu. jestescie gorsi od teledysku "poka sowe" i calego polskiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a razem wzietego. nie pozdrawiam i polecam jak najszybsze zamkniecie restauracji. ——————/´ ¯/) —————--/—-/ —————-/—-/ ———--/´¯/'--'/´¯`•_ ———-/'/--/—-/—--/¨¯ ——--('(———- ¯~/'--') ———————-'—--/ ———-''————_-•´ ———————-- ——————/´ ¯/) —————--/—-/ —————-/—-/ ———--/´¯/'--'/´¯`•_ ———-/'/--/—-/—--/¨¯ ——--('(———- ¯~/'--') ———————-'—--/ ———-''————_-•´ ———————--——————/´ ¯/) —————--/—-/ —————-/—-/ ———--/´¯/'--'/´¯`•_ ———-/'/--/—-/—--/¨¯ ——--('(———- ¯~/'--') ———————-'—--/ ———-''————_-•´ ———————--

dostalemniedopieczonemieso
@dostalempodwojnefrytki 12.07.2017 15:45

majstersztyk

cherry girl\]
użytkownik zarejestrowany

tutaj jednak warto spędzić czas i dobrze przy tym zjeść ich zupa rybna z pomidorami jest wybitna, normalnie anioł zatańczył mi na podniebieniu. polecam. gulaszowa litewska też daje radę jak ktoś lubi

Ela

NIE POLECAM!!! jedzenie nie dobre... obsługa nie miła. żenada jakaś

osoba

Uważam że klienci mają za duże oczekiwania wobec restauracji/baru ! Ludzie w domu ile zajmuje wam przyrządzenie obiadu??? To nie ma tak czary pokus pokus i bum gotowe! Uważam że w tym barze jedzenie jest dobre, bo jadłam tam nie raz i się jeszcze nie zawiodłam. Uważam że obsługa jest sympatyczna, dobra. Faktycznie mogą się zdarzyć jakieś wpadki, jak każdemu przecież tam tylko ludzie pracują! PRACODAWCA jest jak najbardziej osobą wyrozumiała i naprawde w porządku sie zachowuje co do pracowników! NAPRAWDE POLECAM JEDZENIE Z TEGO BARU!!! I jako miejsce pracy również. :) :) !!

klient

Jedzenie niesmaczne , przypalone, niezgodne z kartą. Czas oczekiwania ponad godzinę. Porażka nie polecam.

uprzejmy

dobrze tzn najnizsza krajowa na jakim ty swiecie żyjesz

michal

hehehe. Jak na Giżycko. Ciekawe. A ile to jest dobrze na Giżycko. Co ściana wschodnia? Co i tak za dużo? A "pracodawca" proponuje pracę czy zatrudnienie na godziwych warunkach? Nie obawiaj się. Nie stanowię konkurencji.

Hhornet

Nie zgadzam się z opinia wcześniejszą, ponieważ uważam, że warto pracować w tej firmie, atmosfera jest miła i przyjemna, pracodawca zawsze ma prawo zwrócić nam uwagę ale nigdy nie robi tego przy klientach krzykiem, a po za tym można dobrze zarobić jak na Giżycko. :)

Zostaw opinię o Restauracja Hornet - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Hornet