Podleśna Catering

Opinie o Podleśna Catering

hej! Czy Podleśna Catering poszukuje może pomocy kuchennej? Będę wdzięczna za każdą inforamcję, zalezy mi

xxxx

udalo wam sie odzyskac pieniadze? jak w ogole sie z nimi skontkowaliscie? ja probuje sie dodzwonic do p. mariusza i ciagle wylaczony tel. dowiedzialem sie o ich upadku od pana z ochrony...

oszukani

to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszusci pobrali pieniadze na wesele od nas ateraz nie moga zrobic nam wesela i chca nas gdzies przezucic , zamkneli sale, zero kontaktu ,

tylko problem

chcesz mieć problem Zapraszają

Andrzej

znowu szukają kucharza jeśli szukasz pracy to zastanów się i poczytaj o włascicielu. wpisz [usunięte przez moderatora]lub expresserwis albo Casa to tu. zajrzyj na [usunięte przez moderatora] . tam "rozwija" się ta firma

aga

koszmarne problemy z wyplatami

Patrz casa to tu . Ta sama osoba i takie problemy .uważaj bo nigdy nie dotrzyma tego co obieca

Zostaw opinię o Podleśna Catering - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podleśna Catering