Odnośnie firmy Gerro Logistic to omijajcie z daleka. To nie jest normalna firma. (usunięte przez administratora) jakiego ja jeszcze nie widziałem. (usunięte przez administratora) Tak taka jest prawda. Kierowca jest tylko dobry do momentu kiedy pracuje a jak chce się zwolnić to może zapomnieć o wypłacie. Ten typ nie ma za grosz honoru, pojęcia o swojej pracy jeszcze mniej!!! Samochody tragedia, złomy jakich w Polsce już nie ma, bez przeglądów, niesprawne technicznie itd. Żeby jeszcze było jasne ten (usunięte przez administratora) kierownik (usunięte przez administratora) jest tylko pionkiem a (usunięte przez administratora) szef jest jeszcze gorszy od niego w zasadzie nie ma z nim żadnego kontaktu nikt go tak naprawdę nie widział. Umowa sporządzona tak że trudno się połapać o co w niej chodzi, o miesięcznych rozliczeniach nie ma co marzyć także tak naprawdę nie wiadomo za co po co i na co. Wymagania mają kolosalne ale ze swojej strony nie dają najmniejszego minimum. Wiem o wielu przypadkach zwolnienia kierowców i nie wypłacenia pieniędzy z tego co słyszałem to mają kilka spraw o płatności w sądach. Zatrudniają wszystkich jak leci obiecują gruszki na wierzbie a potem robią co chcą. Samochodów nabrane ale same trupy, które stoją po krzakach już nie wspomnę że w środku (usunięte przez administratora) taki że można zwymiotować.