Opinie o GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ w Neustrelitz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ w Neustrelitz

JOBTINA HR GERRO LOGISTIK

GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN DISPO KIEROWCA SZEF w jednym TRAGEDIA 2, 5 tygodnia Skierowała mnie tam firma JOBTINA HR dostałem adres GERRO LOGISTK GMBHLOBKEVITZ 11 18556 BREEGE pojechałem tam okazało sie że nic tam nie było parę budynków mieszkalnych otrzymałem nowy adres USERINER STR 10 NEUSTRELITZ na miejscu zero logo na samochodach też w ciężarówce lodówka załadowana cuchnącą (usunięte przez administratora).zlecenia podawane przez MARCEL SCHWENN błędne lub dwóch kierowców jadących po to samo pirwsze tankowanie zatankowałem jeden zbiornik i adblue musiałem zapłacić a tu brak środków n akarcie po 3 godz zapłacił stojąc obok stacji ale tankować dalej nie mogłem 2 tydzień to kolejne pomyłki panie w JOBTINA HR powiedziały że on jest również kierowcą dlatego sie tak myli ale kogo to obchodzi brak totalnej współpracy kierowcy dzwoniący do siebie i śmiejacy sie z niego 3 tydzień w sobotę otrzymałem wiadomość że jeżeli chcę miec środe wolną to mam przyjechać w niedzielęo 22.00 i pojechać na załadunek na miejscu napisałem o numer zlecenia odpowiedz dostałem o 8.00 rano w poniedziałek co ja tam robie jak podałem mu komunikat na watsapie z czasem to przysłał zakłopotana buzkę pojechałem pod inny adres tam musiłem dokupić pasy i zapięcia bu oprócz (usunięte przez administratora) nic tam nie było.po zrobieniu pauzy napisałdlaczego nie jadę napisałem że czas od 22.00 w niedzielę już mi się skonczył co skonczylo sie irytacją . Podczas jazdy do Hamburga samochód osłabł który dostałem dzień wcześniej zatankowany przygotowany do wyjazdu.na parkingu okazało się że połowę moich zasobów do picia 5 litrów nie wystarcza ale samochód zachowywał sie ok na miejscu dolałem 7 litrów bo tyle czasu miałem do wyjazdu z powrotem po drodze zgłosiłem mu awarię silnika i pojechałem do wskazanego warsztatu na miejscu pracownik dolałjeszcze 30 litrów ale silnik był już zajechany MARCEL SCHWENN kazał mi z powrotem jechac na własny koszt do firmy 250 km i z dworca 3 km z 4 torbami moich rzeczy upodlił mnie okazało się że wcześniejsza ekipa czeka na pieniądze a obecni kierowcy proszą o swoje zarobione pieniądze UWAGA NA ZŁODZIEJA Z NIEMIEC MARCELA SCHWENNA NEUSTRELITZ ma jeszcze podobno szefa ale on nie odbiera telefonów ani email.

Zostaw merytoryczną opinię o GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ - Neustrelitz

• Jak się pracuje w GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ?

Zobacz opinie na temat firmy GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ

GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ