Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

Mobing, mobing i nic wiecej. Jak to możliwe, że lider stoi nad głowa pracownika i krzyczy szybciej, szybciej? Gdzie urlop jest tylko i wyłacznie wtedy gdy lider łaskawie na to pozwoli, lub gdy nie idzie linka. Jak to możliwe by w tak dużej firmie było aż tak źle? Czy tylko BEZPIECZEŃSTWO się liczy? A komfort psychiczny pracownika? Nikt nie chce pracować w takiej firmie.

lusia

wiecie co się dzieje z tą dziewczyną, która została potrącona na przejściu przed świętami??

zainteresowany

Witam, Orientuje się ktoś ile zarabia operator wózka widłowego? Pozdrawiam

Dojazd z Brzegu...dwie osoby☺

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Oława
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Hej...my w tym tygodniu, czyli od 04.01.2016 mamy pierwszą zmianę, jeśli ty też tak masz to piszemy się na transport do pracy tzn. dwie osoby

Zabcia

Witam Drogie Kierownictwo !!!! Prosze zwrocic uwage na to jak pracuja wasi pseudo liderzy podpierajac sie na stołkach. Nie wiem za co im placicie, chyba za siedzenie obkrecanie sie na fotelu jedzenie cukierkow i rozmowy prywatne w czasie pracy.Pierwszy raz widze taki zaklad w ktorym jedna osoba obsluguje na akord kilka stanowisk pracy. Nigdy nie znajdziecie ludzi do pracy jesli tak bedziecie traktowac pracownika! Drodzy liderzy siedzcie dalej na (usunięte przez administratora) nic nie robcie, spedzajcie czas na pogaduchach. Osobiscie jestem zazenowana warunkami pracy, pracowalam na produkcji w roznych zakladach ale pierwszy raz widze taki (usunięte przez administratora) Zwroccie uwage na dwie liderki z linii 20 ktore osiem godzin siedza na fotelu i tylka dra ryja na pracownika. Zabierzcie sie wkoncu do roboty a nie udajecie wielkie szefowe ktore tak naprawde na niczym sie tam nie znaja. Panie z testow maja tyle czasu maja tyle czasu na cherbatki i wiszenie na prace i siedza z liderami przy biorku, tak to jest jak ma sie dobre uklady. Z kolei na montazu jest auszwic birkenau z (usunięte przez administratora) robiacymi ula i kaska na czele. Ja na szczescie juz koncze kariere w tym zakladzie i dobrze wam radze szukajcie pracy gdzie indziej

bez znajomości bądź podlizywania NIC nie zdziałasz. Eryk nie wprowadzają nikogo w błąd.

Życzliwa ;

Absolutnie nie polecam nikomu tej pracy. Wyzysk i chamstwo! Kolchoz pracy bo inaczej tego nie nazwe. Nowi pracownicy musza sie szybko uczyc mimo ze na nauke jest probny miesiac, obsluguje sie pare stanowisk na raz bo nikt nie chce pracowac. Wszyscy co przychodza sie zwalnia bywalo ze wytrzymywali do przerwy. Zatrudniaja samych ukraincow po polaki maja taka prace gdzies. Pseudo liderzy niekompetentni, nic nie robia tylko 8 h obkrecaja sie na krzeselkach i jedza cukierki, Co do Pani Liderki Uli z lini 20 tu juz opadaja rece, jest to chamska i wredna osoba ktora potrafi tylko sie wydzierac a tak naprawde sama gowno potrafi, ma sie za szefowa a tak naorawde jest tam tak samo zwyklym pracownikiem. Ogolnie nie polecam tej pracy osobom ze slabymi zdolnosciami manualnymi jak i slaba odpornosc na stres. Wszystkim pracownikom serdecznie wspolczuje, niedlugo nikt tam nie bedzie pracowal. Pozrawiam

Anna 2015

Szukam dojazdu z Brzego do elektroluxu w oławie

GOSIA
@Anna 2015

a gdzie mieszkasz w brzegu na jakiej ulicy?

marcin
@Anna 2015

Dojezdrzam sam z Brzegu.16.11.ZACZYNAM RANNE ZMIANY.MAM 4 MIEJSCA WOLNE.JAK JESTES ZAINTERESOWANA Y TO NAPISZ.

@Anna 2015

To nie ja. Keryś ciul się pode mnie podszył

F3

Paniusia, mój jedyny problem w elektolux-ie to było zmuszanie do nadgodzin, zwłaszcza na 2 na zmianie u kopernika, ale i na innych liniach byl z tym problem, dodaj do tego ambitne PO ktore potrafily tylko stac i popedzac i masz juz mobbing. Wyobraz sobie ze i ja u mamusi nie mieszkam, splacam kredyt i nie mysl sobie ze mam zycie jak paczek w masle. w electro byl jest i bedzie mobbing, zglaszany byl nie raz nie dwa nie tylko przeze mnie ale ludzie boja sie mowic i sami na siebie stryczek kreca. pare lat temu w electro pracowalo sie z przyjemnoscia pomimo wielu nadgodzin itp

Pawel Glowczynski- Hildesheim!!!
@F3

Kolego F3, popedzanie do szybszego tempa pracy oraz "zmuszanie" (wg. przepisow prawa pracy pracobiorca zobowiazany jest do wykonywania nadgodzin a o szczegolowe informacje prosze popytac badz przeczytac odpowiednie przepisy i wlasna umowe o prace) do nadgodzin nie ma nic wspolnego z mobbingiem. "Mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Celen nadrzednym jest zmuszenie do opuszczenia zakladu pracy." Teraz przemysl to co piszesz i na przyszlosc poczytaj a potem wyrazaj opinie uzywajac odpowiednich do tego wyrazow!

chciałbym pracować ale nie

a ta mała podobna do "małej mi" z muminków to jeszcze rekrutuje, czy ją wymienili? hehe niezłą miałem polewke jak mnie przepytywała i zgrywała dziarską kobite.

Paniusia

F3 w prawie kazdej fabryce sa podobne zarobki i tu akurat electrolux niczym sie nie wyroznia co do malych stawek, niestety taka Polska i czy pojdzie sie do electro czy do innego zakladu zarobki beda podobne, negujesz kogos kto uwaza ze dobrze zarobil i jest zadowolony z tej pracy, dlaczego?? ja tez uwazam ze dobrze zarabiam w electro, i nie mieszkam u mamusi na garnuszku tylko z mezem i dzieckiem- utrzymuje dom i zyje do przodu a nie do tylu, Ty pracowales/as tam (albo co smieszniejsze dalej tam pracujesz) i masz problem do tej firmy i tych zarobkow oraz wszystkiego co wiaze sie z electroluxem- zapewne jak pojdziesz do innego tak duzego zakladu tez bedziesz mial/a problem bo juz taka twa natura.

m

F3 dobrze gada, polać mu. Kredyt to jedyna rzecz jaka trzymała mnie tam parę lat, w tym momencie zarabiam o 300zł mniej ale nikt mi nie klaszcze nad głową "szybciej, szybciej" ani żadna topowa liderka pożal się Boże nie rzuca tekstami-"Ty zostajesz bo Jesteś z Oławy".

Mania

Wszystkie soboty i nadgodziny są płatne . Za sierpień z nadgodzinami i sobotami dostałam ponad 2100 zł .

@Mania

Rzeczywiście kupa szmalu. Ale fakt, nawet będziesz mogła z tego odłożyć, bo pracując w soboty i robiąc nadgodziny, nie wystarczy Ci czasu żeby skorzystać z tej ogromnej kwoty. Oczywiście zakładając, że siedzisz (jak to nazwałaś) u mamusi na garnuszku. Bo wystarczy być niewiele bardziej inteligentnym od średnio rozgarniętego szympansa, żeby wyliczyć, że sama, bez pomocy, nie utrzymasz się z tego. Chyba, że mieszkasz w namiocie i żywisz się mirabelkami. Wtedy może odłożysz sobie na waciki.

XXX

Mania kilka miesięcy to ile dla ciebie? Jeżeli nie spotkałaś się jeszcze ze zmuszaniem do nadgodzin i przychodzenia w soboty to znaczy, że bardzo krótko tam pracujesz.

Mania

Pracuję tam od kilku miesięcy , NIE ma tam ani kołchozu , ani mobbingu . Lepsze 1600 złotych niż siedzenie u mamusi na garnuszku . Jedna sobota w miesiącu pracująca , od sierpnia płatne . "Prawo pracodawcy - organizacja nadgodzin , obowiązkiem pracownika - przychodzić" - słowa dyrektora z ostatniego zebrania w sierpniu .

F3

Posłuchaj "Paniusiu". Jak widać myślenie nie jest Twoją mocną stroną, więc Ci wytłumaczę to łopatologicznie. Ludzie pracowali/pracują tam latami, bo z pracą w naszym chorym kraju jest różnie. Niektórzy nie mają wyjścia. Mają rodziny, kredyty, no i trzeba coś żryć. To dobrzy ludzie, nie obiboki, jakich niemało w Polsce. Ale jak znajdą lepsze warunki, szczególnie płacowe, to nie ma się co dziwić, że odchodzą. Ostatnio otwiera się wiele firm w okolicy, inne zaczynają lepiej płacić, więc jak jest okazja to odchodzą. Ci, którzy nie są mocno zdesperowani uciekają od razu! Ja też nie mogę się ot tak zwolnić, bo mieszkanie pod mostem mi się nie uśmiecha. Ale jeśli uda mi się znaleźć cokolwiek lepszego, to pizna tym wszystkim w ten sam dzień! Acha, nie zapraszaj nikogo na studia, bo sama nie skończyłaś raczej podstawówki i mnÓstwo byków sadzisz. Poza tym w normalnych krajach każdy zawód jest ceniony i godziwie opłacany. Do tego powinniśmy dążyć! Wy Polacy w narzekaniu wcale nie jesteście najgorsi za to w marnym zarabianiu Wy Polacy przodujecie w Europie :) Gdyby takich jak Ty było mniej, wszyscy byśmy zarabiali dużo więcej. Niestety tacy jak Ty stanowią większość. Nawet jakaś następna tępa sztuka dała Ci plusik. @xxxx - 2015-08-30 16:34:03 Po okresie próbnym dostaniesz trochę więcej niż te 2000 (+ ową fikcyjną premię), ale niewiele. Wózki są tylko elektryczne (widlaki i sporo ciągnikowych). Większość w dobrym stanie (jak na ten kraj). Niestety przy tak niskim wynagrodzeniu, po opłaceniu rachunków wystarczy tylko na marną wegetację i ledwo na zregenerowanie sił, żeby móc dalej pracować. Jeśli będziesz dojeżdżał własnym autem a to się zużyje, to na następne już nie zarobisz. Bo matematyka jest nauką ścisłą, chyba, że co niektórzy tutaj (jak baba wyżej) do innej szkoły chodzili :)

Paniusia

Zastanawiaja mnie takie komentarze jak koment "moni" czy "wrednej" ...skoro taki tam mobing, kolchoz (usunięte przez administratora) liderzy sa wredni, mszcza sie, dyrekcja zmusza do wszystkiego co zle i niedobre to jakim sposobem jedna pani miala tam staz 3 letni a druga 4 letni??? Poprostu smiech na sali, jeszcze dopiszcie ze 2 krotnie wracalyscie do electro to wogule umre ze smiechu. Jezli ja bym miala takie zdanie na temat tego zakladu to zwolnilabym sie po miesiacu czy 3 miesiacach a nie pracowala 3,4 lata. Jeszcze mi powiedzcie ze was do linii przywiazywali i zmuszali do tego byscie tyle lat tam pracowaly?? bo jakie mozna miec inne rozwiazanie ? jak mi cos nie pasuje to nie podazam dalej ta droga tylko to zmieniam, a zaklad jak zaklad, wszedzie jest ciezko i trzeba pracowac, komu sie chce to pracuje, zarobki podobne do innych firm, jedyna lipa ze nie placili za soboty ( na szczescie juzbeda placic), nadgodziny meczace to fakt, ale jak 3 lata temu masowo zwolnili ok 100 osob to byly tony lez i mnustwo z tych ludzi wrocili- co najlepsze dalej narzekaja... my chyba polacy tak mamy ze nawet na tacy jakby nam zkoto dawali to i tak sie znajdzie" cos "- a Pania monie i wredna zapraszam na studia w jakims ciekawym kierunku co by sie mogly soelniac zawodowo a nie tak marnowac i meczyc w innym kolchozie czy tez obozie- A liderzy sa lepsi i gorsi, niestety zawsze tak jest ze przelozony jest "be" na szczescie nikt nikogo na sile tam nie trzyma wiec przestancie narzekac i zwolnijcie sie !!!!!

xxxx

witajcie:) w internecie pojawiła się oferta pracy na - Operator wózka jezdniowego, pytanie teraz jakie mnie nurtuję to jakie zarobki proponują na tym stanowisku? czy ktoś pracował w tej firmie jako wózkowy?jakie warunki pracy były?na jakim sprzęcie się pracuje? niech zgadnę zapewne: podstawy ze 2000 brutto plus fikcyjna premia 15% która jest uwalana przy każdej możliwej okazji? jak ktoś miałby dojechać autem ok 20 km w jedną stronę czyli łącznie 40 km dziennie, pod firmę musiałby zminusować o ten koszt dojazdu - czyli na rękę wyszłoby że zarobiłby 1 100 - 1 200 na rękę. Proszę o opinię osoby które mają pojęcie w tym temacie.

diablo87
@xxxx

Możesz trafić na wózek widłowy, a mogą też ci dać pociąg logistyczny do zaopatrywania lini produkcyjnej. Zależnie gdzie trafisz może być spokojniej (czasami) ale przeważnie jest nerwówka i poganianie. Jeśli nie będzie komu jeździć mogą kazać ci zostać po godzinach lub przyjść przed pracą. Ogólnie jest duża rotacja (przeważnie na produkcji) - co dzień pojawia się ktoś nowy, a niedługo widać jak zdają ubrania. Jeśli lubisz pracę w stresie, poganianie i ogólny chaos - wal śmiało do Electroluxa. Mnie dostosowanie swojego prywatnego czasu, swojego życia do linii produkcyjnej nie interesuje. Ja tej firmy nie polecam, traktuję to tylko jako chwilową pracę i przy pierwszej okazji rzucam to bez żalu :)

Wredna

o proszę, taki Pan Kamil sam uciekł, połowa zakładu ucieka gdzie się da bo nikt dla ideii zakłądu nie chce rezygnować z życia, chyba że liderki one to sobie tępą żyletką P**** dadzą ogolić ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland