EUBA LOGISTIC GMBH

Toruń

Opinie o EUBA LOGISTIC GMBH

kierowca.

Właśnie miałem po świętach jechać tam do pracy ,ale z tego co czytam mówię nie

chico

to nie praca to kołchoz ,ganiaja ,scigaja za wszystko obciazaja ,tylko szukaja powodu,spedytor opieszały ,mysli ze wszystkie rozumy pozjadał a tak naprawde nieogar ,zniemczył sie i nic u niego nie załatwisz tylko problemy robi,juz nie jeden chce mu sie zrewanzowac, najgorsza firma w jakiej robiłem szef straszna złotowa,ma polakow za nic,jak murzynów traktuja,nieradze nawet prubowac strata czsu.chcieli by jezdzic po 15h dzieninie i weekendy po pare godzin w domu i spowrotem,jakas porazka kiedy ludzie w tej firmie zmadrzeja i nie dadza sie tak traktowac, kazda inna praca bedzie lepsza nawet za nieco mniejsze pieniadze,ciagle stres ,pretensje i poganianie jak bydło,a w zamian nic,dostaniesz w nagrode przed weekendem 1000km jazdy i wracasz w sobote puzno i czekasz na busa pare godzin wiec jak dojedziesz do domu to juz musisz wracac hehe,ale problemy zaczynaja sie ja chcesz zakonczyc wspołprace lub pujsc na chorobowe bo cos ci sie stało,wtedy zaczyna sie walka o swoje pieniadze ,szantazuja,kombinuja zebty ci nie oddac pieniedzy albo jak najmniej ,kiedy jakies swiazki wezma sie za ta firme,mam nadzieje ze jak najszybciej zamknał ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Nie polecam

Odradzam pracy w tej firmie, wykorzystują i nie przestrzegają czasu pracy kierowców. Będziecie pracować wiele godzin za darmo siedząc w busach jeżdżąc od auta do bazy i z powrotem po Niemczech. Zjazdy w sobotę, wyjazdy w niedziele, 20 godzin w domu i wiele godzin w busie.

Nie Polecam

Jak lubisz pracować w celach charytatywnych,uwielbiasz być traktowany jak śmieć to zapraszam do Euby.Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

przewoźnik

jako zleceniodawcy szczególnie nie polecam. odmawiają rozmowy, jakikolwiek kontakt nawet z przełożonym jest po prostu niemożliwy. Polacy tam pracujący nie chcą rozmawiać po polsku, szczególnie jedna pani, może się kogoś boi, w każdym razie nie ma szansy na dogadanie się z nią. faktury są płacone średnio dwa miesiące po terminie, co wiąże się z zaleganiem z opłatami. upomnienia nic nie dają. natomiast pan o nazwisku na K regularnie rzuca telefonem. czekają tylko na to, żeby wystawić obciążenia i skompensować je z fakturami. ogólnie ddrowski obóz pracy pod wezwaniem hitlera.

rita

i co wiesz już o co chodzi, bo to chyba jakiś wałek? znam jednego co ma dokładnie tak samo jak Ty. Możesz coś więcej napisać na maila soann@wp.pl pozdrawiam

...

czy ktos z nowych kierowcow zastanawial sie dlaczego sa zczytywane karty po powrocie z tygodnia pracy na baze i przy wyruszaniu z bazy? dlaczego niemieccy kierowcy z tej firmy tego nie robia? Z pierwszego punktu widzenia wydaje sie to normalne ale . . . mam wydruki z tachografow aut ktorymi jezdzilem i dziwnym trafem na karcie kierowcy danych ze jezdzilem NIE MA ! Przy wypowiedzeniu, ktore mi *kazali* podpisac na koniec wspolpracy napisali ze wynagrodzenie jakie otrzymam nie bedzie za jazde autami w ich firmie tylko za pomoc przy zaladunkach i rozladunkach.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o EUBA LOGISTIC GMBH - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUBA LOGISTIC GMBH