Witam, jestem byłym klientem Pana Szweca. 4 miesiące temu powierzyłem Panu Andrzejowi swoje auto do naprawy. Samochód miał problemy z odpalaniem, odpalał tylko na plaka. Jak już odpalił, to jeździł bardzo dobrze, bez żadnych problemów. Pan Szwec zadeklarował, że nie zostawi mnie z tym problemem i naprawi moje auto. Mechanik źle zdiagnozował usterkę, dolał środka czyszczącego do układu paliwowego, po czym nastąpił wybuch, który spowodował rozerwanie tłumika. Po owych działaniach mechanika samochód nadaje się już tylko na szrot. Pan Szwec zamiast naprawić moje auto, doszczętnie je zniszczył. Przestrzegam wszystkich przed tym mechanikiem, jeśli zależy wam na waszych samochodach oraz na tym, aby przez długie lata wam służyły. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się, żeby mechanik zepsuł moje auto, Pan Szwec jest pierwszy. Nie powierzajcie mu swoich aut, nie potrafi naprawić samochodu, może jedynie pogorszyć jego stan. Ten Pan nie potrafi także przyznać się do swoich błędów. Jestem rozczarowany tym mechanikiem oraz podejściem do klienta.