Irkom Poland Sp. z o.o. (Dystybutor firmy Ingersoll-Rand)

Inż. ds. sprzedaży (home office)

Opinie o Irkom Poland Sp. z o.o. (Dystybutor firmy Ingersoll-Rand)

@michale, mogę śmiało potwierdzić Twoją wypowiedz, pracowałem u nich i jak najbardziej polecam :)

Czekamy na Wasze opinie o firmie Irkom Poland Sp. z o.o. (Dystybutor firmy Ingersoll-Rand), pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Irkom Poland Sp. z o.o. (Dystybutor firmy Ingersoll-Rand) - Inż. ds. sprzedaży (home office)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Irkom Poland Sp. z o.o. (Dystybutor firmy Ingersoll-Rand)