Biuro Prawno-Finansowe "INWESTOR"

Biała Podlaska

Opinie o Biuro Prawno-Finansowe "INWESTOR"

wojtek

Podobno tak @ewlw nawet mają teraz jakieś ogłoszenia o pracę na recepcjonistkę i agenta celnego więc chyba wszystko u nich do przodu

Ewa

Polecam pracodawcę. Wypłaty są w terminie, nigdy nie było zadnych opóźnień. Szef wymagający,ale sprawiedliwy i pozwalający się rozijać a firma rozwojowa.

gal anonim

Od jakiegoś czasu na stronie Inwestora jest ogłoszenie o treśći: "Poszukujemy komunikatywnych i kreatywnych osób z własnym samochodem do pracy w terenie. Praca wymagająca dużego zaangażowania i gwarantująca wysokie wynagrodzenie." Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że chodzi o pracę przy skupie akcji pracowniczych na terenie całej Polski. Czy ktoś z was może się podzielić jak to wygląda od środka. Jakie zarobki i ogólnie jak traktują ludzi w pracy?

Zostaw opinię o Biuro Prawno-Finansowe "INWESTOR" - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Prawno-Finansowe "INWESTOR"