Auto Centrum

Tczew

Opinie o Auto Centrum

3e4t5y

no przeciez nie tylko od stanwoika od tego jakie masz obowiazki, wyksztlacenie dosiwadczenie oraz umiejetnosci :) ale ofert duzo maja teraz chyba nawet

Klient

Ja też korzystałem i więcej tam nie jadę. Kobieta podaję za usługę określoną cenę a później potraja ją, bo podobno były problemy, tylko ja nie zostałem o tym poinformowany.Uważajcie na tę stara kobietę( podobno jest to właścicielka), bo wyroluje was i zapłacicie więcej niż było mówione.

Zostaw opinię o Auto Centrum - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Centrum