Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 5 ocen.

Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski
4 5 6 1

Opinie o Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski

Kazimierz

Może ktoś napisać coś więcej o kwestii, jaką poruszył @eryk? Czy pracownicy zatrudniani przez Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski mogą liczyć na stabilne i wieloletnie zatrudnienie? Poczucie bezpieczeństwa jest ciągle ważnym argumentem dla wielu osób poszukujących pracy.

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w GP|.tynki o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

eryk

ciężko chyba tutaj o ich pracowników. Ciekawe czy robotnicy długo u nich grzeją miejsca :)

Bartosz

Polecam tą firmę, szybko i fachowo wykonują swoje zlecenia, Krótki czas realizacji. Dobry kontakt. Jeszcze raz polecam!!

anonim

własciciel to napuszony gogus.lubiocy ponizac i obrazac swych pracowników .jesli to lubisz polecam

Zostaw opinię o Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski - Gorzów Wielkopolski

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski