Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski

Gorzów Wielkopolski

Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski

Opinie o Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski

Kazimierz

Może ktoś napisać coś więcej o kwestii, jaką poruszył @eryk? Czy pracownicy zatrudniani przez Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski mogą liczyć na stabilne i wieloletnie zatrudnienie? Poczucie bezpieczeństwa jest ciągle ważnym argumentem dla wielu osób poszukujących pracy.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w GP|.tynki o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

eryk

ciężko chyba tutaj o ich pracowników. Ciekawe czy robotnicy długo u nich grzeją miejsca :)

Bartosz

Polecam tą firmę, szybko i fachowo wykonują swoje zlecenia, Krótki czas realizacji. Dobry kontakt. Jeszcze raz polecam!!

własciciel to napuszony gogus.lubiocy ponizac i obrazac swych pracowników .jesli to lubisz polecam

Zostaw opinię o Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gp Tynki Maszynowe Paweł Kozłowski