Restauracja IMPREZA

Wrocław

Opinie o Restauracja IMPREZA

Weronika

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Restauracja IMPREZA? Jak przebiegł ten proces? Czy jakieś pytanie szczególnie Was zaskoczyło? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

luros

Chyba nie przyjmują na kelnerkę byle kogo, wygląd musi być

impreza

Rekrutacja trwa można powiedzieć cały czas gdyż poszukujemy osób do pracy na przyjęciach oraz w tygodniu. Jeśli kandydat nie boi się ciężkiej pracy (a niestety praca w gastronomi taką jest) jest odporny na stres (człowiekowi też czasami puszczają nerwy jak kilkanaście razy mówi to samo a nadal jest inaczej) a reszta już jest kwestią ustalenia pomiędzy nami (zarobki, grafik, umowa) . Co do wymagań raczej preferujemy osoby, które już miały styczność z pracą w restauracjach, hotelach czy przy obsłudze przyjęć (wesela, studniówki).

gosc

Witam jeżeli chodzi o prace w imprezie to nawet za największe pieniądze,które by dawali nie polecam podejmowania pracy to co tam przeżyjecie zrazi was do pracy w gastronomi do końca życia.

q

najlepiej nic nie robić i obrastać brudem - jak się czegoś wymaga to proszę oburzenie - życzę powodzenia na rynku pracy najlepiej w irl tam uczą pracy

Zostaw opinię o Restauracja IMPREZA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja IMPREZA