K-HARTWALL

Söderkulla

Opinie o K-HARTWALL

Eminence of Darkness

Pracowalem w K-Hartwallu przez firme Euro work. Praca i zarobki calkiem niezłe. Normy wysrubowane, ale dało sie je wyrobic. Aencja zapewniała dojazd do i z pracy (samochody były brane w leasing) Mieszkania wyposażone i umeblowane z TV i internetem. Atmosfera w pracy nawet niezła a na mieszkaniu to różnie bywało. Ogólnie mówiac, jestem zadowolony, ze tam pracowałem.

piotruś

zarobki całkiem całkiem -1700 euro z sobotami na ręke, mieszkanie wliczone, jedynie na jedzenie trzeba wydać ze 150 euro miesięcznie i to jesz jak król - generalnie trzeba [usunięte przez moderatora] na lini przy robocie spawalniczym na trzy zmiany i męczyc sie na stancji z prostakami pijanymi po 2-3 w pokojach (polacy) ale zarobki spoko - tylko warunki mieszkaniowe możan zaliczyc na minuss -chodzi o ludzi a nie jakość mieszkania

Zostaw opinię o K-HARTWALL - Söderkulla

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-HARTWALL