Solarpol Polskie Centrum Energii Odnawialnej

Sułkowice

Opinie o Solarpol Polskie Centrum Energii Odnawialnej

Amator

Czy coś dzieje się w firmie? Są jakieś wolne oferty?

Paulina

A jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w tej firmie?

N

Czy jest możliwość zaliczania pracy jako praktyki do uprawnień budowlanych?

golon

Hej, a jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Dzięki

a
@Robol 14.02.2017 16:30
Jeśli chcesz się nauczyć to spoko a jeśli chcesz zarobić to już nie. Stawki są przeciętne. Atmosfera jest za to na najwyższym...

Jest możliwość realizowania praktyki do uprawnień?

@a 26.02.2017 21:43
Jest możliwość realizowania praktyki do uprawnień?

Tak

qaz

Cześć. Chciałbym zapytać jakie macie najnowsze opinie o firmie, ponieważ zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną jako pomocnik projektanta.

wojciech

Ja pracowałem w tej firmie i muszę przyznać że praca nie była łatwa. Tematy obsługiwane bardzo duże. Szpitale, Szkoły Baseny. Praktycznie wszystkie instalacje. Nie zgodzę się że firma nie ma fachowców, - bo inaczej jakby mogła projektować. Dla mnie było to pozytywne doświadczenie zwłaszcza na początku drogi zawodowej. Liźnięcie prawdziwego projektowania. Dzisiaj pracuję już w innej firmie i też nie jest lekko. Jak się komuś nie chce to zawsze będzie narzekał. Jedno jest pewne - zawsze wypłacony.

KUPUJCIE POLSKIE PRODUKTY

Kiedyś te projekty były robione za niezłe pieniądze teraz jest większość zaprojektuj i wybuduj, więc projekt jest w ramach prac wykonawczych i zazwyczaj wykonywany po kosztach.

ala

zastanawiam się czy wybrać się tam na rozmowę? dostałam dziś zaproszenie i nie wiem czy warto :/ pomożecie?

KUPUJCIE POLSKIE PRODUKTY

do piotrek - Pracowałem jak asystent projektanta instalacji sanitarnych, miałem umowę o pracę i na umowie najniższa krajową, reszta pod stołem. Co miesiąc dostałem max 2500 z premiami min. 1800, kokosów nie było, ale to była moja pierwsza praca jak pisałem. Dodam też, że to było jakieś 5,6 lat temu.

KUPUJCIE POLSKIE PRODUKTY

Cześć, W Solarpolu to była moja pierwsza praca u Pana (usunięte przez administratora), dał mi szansę zatrudnienia (usunięte przez administratora)na początek, ale w ogóle był wtedy problem z pracą i trzeba było mieć jakieś doświadczenie w CV. Dobra firma na pierwszą pracę, a jak już poznacie o co chodzi w projektowaniu to szukać czegoś bardziej ambitnego, bo tam się trzeba wszystkiego było samemu uczyć, nie mieli wtedy osoby z uprawnieniami na stałe i źródłem informacji był głównie internet. Bardzo fajna ekipa, szkoda że teraz się rozpadła. Można było tam poznać bardzo dużo miłych osób bo rotacja była ogromna. Pozdrawiam wszystkich z dawnego biura przy ul Wybickiego w Myślenicach.

doody

Hej, a gdzie Solarpol Polskie Centrum Energii Odnawialnej właściwie poszukuje kandydatów do pracy, czy tutaj na goworku zamieszczają swoje ogłoszenia pracy? Pytam, bo nie mogę nic aktualnego znaleźć, ale może robię coś nie tak. Napiszcie jeśli możecie na jaką kwotę w ogóle można tutaj liczyć, jeśli chodzi o pensje.

ama

kolega - kpisz czy o drogę pytasz? Dobre miejsce? Chyba tylko do tego, żeby nabawić się nerwicy i siwych włosów.

nohal

Wodę można już zagotować poza wyznaczonymi godzinami- oczywiście w granicach rozsądku (nie za często). Cała reszta się nie zmieniła. Odradzam- szkoda czasu i przede wszystkim nerwów!!!

...

Witaj Hihot - oj pamiętam, pamiętam te czasy:) I opowieści o oskarżeniach w sprawie zaginionej drabiny też:) I wiele innych... Ludzie rzeczywiście byli świetni:) Pozdrawiam serdecznie:) A nowym nie radzę...

Siła

Byłem zaproszony na rozmowę o pracę, kilka razy przesuwana termin w czasie, nie wiadomo na jakie stanowisko i jakich umiejętności szukają i do czego właściwie.Czyli nawet w krytycznej sytuacji niema po co sie tam pchać??? Dajcie znać, bo nie wiem?

aktualny

Niestety wszytko co napisaliście jest prawdą, Mam tylko nadzieję że administrator portalu nie ulegnie i nie będzie usuwał tych komentarzy które są pomocne przy rekrutacji nowych osób. Przestrzegam wszystkich młodych ludzi nie pchajcie się do tej pracy. Pozdrawiam.

Z kamerą wśród zwierząt

HeHe dobre, napisz kiedy w telewizji będzie wyemitowany ten odcinek. Proponuję też odcinek z wyprawy na tereny Suchej Beskidzkiej opowiadający o montażu kolektorów na podstawie tych jakże cudnych i fachowych projektów. Pozdrawiam ekipę od Suchej ;).

Bear Grylls

Zachęcony opiniami o firmie postanowiłem w niedługim czasie się tam zatrudnić. Praca tam będzie dla mnie prawdziwym wyzwaniem (kupiłem już kalesony a i oprogramowanie już się ściąga). Efekty mojej wyprawy już niedługo na Discovery Channel. Pozdrawiam wszystkich miłośników Survivalu.

Wszystko co jest napisane poniżej jest prawdą.(usunięte przez administratora) Naprawdę trzeba być zdesperowanym by tam pójść do pracy!

Bylapracownica

Jesli nie musicie nie pchajcie sie tam. (usunięte przez administratora)Ale dlugo tak nie pociagnie przy takiej rotacji jaka ma,chyba ,ze mu klapki zoczu spadna !

kiki

dziękuję Ci:)ciesze się , ze tak dużo mi pomogłeś, postaram się poszukać czegoś innego ,a mam nadzieje, ze mi się uda coś znaleźć:) pozdrawiam:))

kiki

czyli ogolnie praca fajna, tak?? a gdzie macie swoje biuro??

kiki

a moge zapytac kiedy wyslales, wyslalas CV, bo ja sie wlasnie zastanawiam nad wysłaniem CV do nich...pozdrawiam

wrona

wybieram się na rozmowę za niedługo do tej Firmy, doradź coś, jakie zarobki ? ile mam sobie powiedzieć na asystenta projektanta ? jaka atmosfera ? warunki pracy ? itd. i jak z umową ?

Zostaw opinię o Solarpol Polskie Centrum Energii Odnawialnej - Sułkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solarpol Polskie Centrum Energii Odnawialnej