Opinie o Premium Pro

Tymon

Jak się pracuje w firmie? Czy można aplikować i nie będę tego żałował? Podpowiedzcie coś nowemu człowiekowi.

Paulina

Myślisz o podjęciu pracy w Premium Pro? Zastanawiasz się czy jesteś odpowiednim kandydatem? A może interesuje Cię, co firma zapewnia swoim pracownikom? Zapraszam do odwiedzenia zakładki 'rekrutacja', przy wątku http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,256231,0,0,rekrutacja

hgju

od dawna nie było ofert z Premium Pro z tego co wiem

Barbara

Pracowałam, potwierdzam, że to uczciwa firma. Sa umowy o pracę, urlopy, podstawa jest niestety niska. Ale są ciągłe, premie, konkursy i bonusy. Z tych dodatków wychodzi co najmniej druga podstawa - przy dobrej sprzedaży. Super godziny pracy: 8 - 15.30, a w piątki wcześniej do 15. Miła atmosfera - jak najbardziej potwierdzam, fajne szefostwo, ładne biuro, dobry dojazd. Praca polega na telefonicznej sprzedaży chemii przemysłowej firmom produkcyjnym i innym. Sama sprzedaż jest ciężka - ale tak, jest teraz w każdej branży w całej Polsce. A chemia przemysłowa na tym tle nie sprzedaje się najgorzej. Firma proponuje płatny okres próbny - można przyjść na tydzień, przejść szkolenie, podzwonić i samemu zdecydować w praktyce - czy chce się pracować w sprzedaży tymi produktami. Jeśli ktoś się nie decyduje i tak ma zapłacony okres próbny - więc warto spróbować.

hani1

@kozik prosze podaj skąd masz dokładnie takie informacje, ja nie mogę znaleźć żadnego info o nich w sieci a chciałabym bo akurat fajną oferte mają na specjalistę ds sprzedaży

lola

ewa
@lola 16.08.2016 16:43
Podstawa to(usunięte przez administratora) tygodniowo!! Reszte trzeba uzbierac z prowizji. Pracowalam to wiem....

Ja też pracowałam. I wiem. Ze to bzdura.

arek

Hej,w zakładce rekrutacja tutaj w temacie Premium Pro jest ogłoszenie, że poszukuja specjalistów do spraw sprzedaży. Jest ktoś w stanie polecić owe stanowisko i w ogóle polecić firmę? Jedyne co napisali w ofercie w sumie, to, że jest umowa o pracę oraz ciągłe doszkalanie wraz ze szkoleniem wstępnym. Te szkolenia są rzeczywiście coś warte?

Aniaa

Myśliwy, popatrz wyżej, wszystkie informacje o firmie, działalności, bieżącej rekrutacji oraz dane kontaktowe są dostępne powyżej w odpowiednich zakładkach

marta

Ja tez pracowałam tam i to dosyć długo. Daleka jednak jestem od tych euforystycznych zachwytów. Wypłata na czas to fakt, ale z tą przyjazną atmosfera to bez przesady.Srodki które sprzedawała bardzo drogie. Plus to godziny pracy.

antoni kukułka sokół

weźcie się uspokójcie i może napiszcie co można robić w tej firmie Premium Pro bo tutaj zero informacji a strony internetowej też chyba swojej nie mają. przede wszystkim interesuje mnie jak ogólnie się tam pracuje, jakie obowiązki i jakie są dokładnie za nie wynagrodzenia. jeśli nie możecie podać kwoty konkretnej to dajcie bardzo przybliżoną

Olka
@antoni kukułka sokół 07.11.2014 11:48

Firma sprzedaje chemię do firm, jak jest się dobrym handlowcem, to spokojnie 3500 - 4000 wyciągniesz, wiem bo pracowałam i byłam zadowolona, teraz pracuję w firmie męża, dlatego musiałam odejść. To jest handel, jest duża konkurencja na rynku, więc wiadomo trzeba się starać i dużo nagadać, żeby zachęcić klienta do zakupu, ale potem to czuć w wypłacie :)Ogólnie fajna firma jak na sprzedaż przez telefon i przyjazna atmosfera w pracy, dziewczyny tam pracujące są ok

Oferty Pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Premium Pro 2014-10-30 Żródło: Gowork.pl Kraków (małopolskie) Prężnie działająca firmy Premium Pro z siedzibą w Warszawie, zajmująca się dystrybucją profesjonalnej chemii przemysłowej poszukuje na terenie Warszawy i w Krakowa Specjalista ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Kraków Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjności (praca od zaraz) Zaangażowania Chęci do pracy. Mile widziane osoby z dużym doświadczeniem w handlu

Premium

Informacje o firmie, działalności, rekrutacji oraz dane kontaktowe są dostępne na profilu na portalu Gowork, wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z w/w informacjami.

Kasia

tak jest podstawa, jak nic nie sprzedasz to 200zł na tydzień :D fakt są duże prowizje, ciągłe konkursy, bonusy to trzeba przyznać

terku

rzeczywiście jest podstawa i prowizja, nawet dziewczyny pracujące bywają miłe (usunięte przez administratora)

jobo

czego takiego udało Ci się o nich dowiedzieć ? na tym forum nie piszą o nich chyba tak tragicznie...

izabella

jestem nie zadowolona bo chcę wysłać i nie mogę ofertę pracy

izabella

jestem zadowolona

ms

Chciałabym wypowiedzieć się na temat firmy Premium Pro. Pracowalam tam od 2009 roku i bylo naprawdę ok. Wszelkie skladki, zusy premie byly wypłacane. Atmosfera bardzo mila, kierowniczka i pani prezes bardzo w porządku. Sprzedaż trudna jak wszędzie ale jak najbardziej możliwa. Zarabialam miesięcznie nie mniej niz 4 tys.wiec dało się zyc:-). Odeszlam tylko dlatego , ze mąż moj otworzył własną firmę i mnie tam potrzebował. Bardzo polecam pracę w tej firmie

ms
@ms 26.03.2014 14:06

Ale bzdury, przeczytalas to co napisalas?

ruda12

Czy ktoś może sie wypowiedzieć jak teraz wygląda praca w tej firmie? Zarobki, godziny pracy itp? Bede z góry wdzięczna! :)

Zostaw opinię o Premium Pro - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Pro