Muzeum Sztuki w Łodzi

Łódź

Opinie o Muzeum Sztuki w Łodzi

ach

Praca w muzeum sztuki nie jest taka najprostsza, ale na pewno można czerpać sporo satysfakcji z niej, a nawet z poźniejszych zarobków. Jeśli stawka wydaje się być atrakcyjna to czemu nie.

NN

Nie polecam!!! Kierownictwo to jedno wielkie nieporozumienie. Brak im kultury, wiedzy i podstaw kierowania pracownikami. Atmosfera fatalna.

miki

to skandal co się tam dzieje ludzie omijajcie to miejsce rotacja pracowników większa niż w Biedronce

rozczarowany

Nie polecam pracy w tym miejscu, totalny chaos i brak zarządzania atmosfera straszna straszna rotacja ludzi we wszystkich działach.

Zostaw opinię o Muzeum Sztuki w Łodzi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Sztuki w Łodzi