Witam w dniu dzisiejszym czyli 17 września między godziną 10:00 a 11:00 chciałam zatankować samochód na stacji gazem więc w tym celu poprosiłam osoby które tam pracują żeby mi pomogły osoby które tam pracują odpowiedziały mi że nie ma pracownika który się tym zajmuje i żadna z nich mi nie pomoże więc odjechałam 20 km do innej stacji nie było problemu że nie ma pracownika na terenie tylko pan który obsługiwał w kasie z uśmiechem przyszedł i pomógł mi zatankować czy tak stacja BP dba o swoich klientów pozdrawiam