szwalnia k.hodyła

Grabów nad Prosną

Opinie o szwalnia k.hodyła

Słowa kojarzące się z szwalnia k.hodyła stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .średni.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .mili.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? raczej nie idzie szycie jest na akored ile uszyjesz tyle masz, a stawka za bluzke jest poniżej 1 zł Najbardziej podobało mi się w szwalnia k.hodyła: atmosfera i zdobycie nowych doświadczeń Najbardziej nie podobało mi się w szwalnia k.hodyła: wypłata pensji była czasem z miesięcznym lub dwumiesięcznym opóźnieniem

Zostaw opinię o szwalnia k.hodyła - Grabów nad Prosną

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szwalnia k.hodyła