HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 67 ocen.

HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
3 67 6 1

Opinie o HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. k. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były

Widzę ze dalej nic się nie zmieniło :) Pozdrawiam wszystkich na szczęście już z innej pracy :)

LL

Praca dobra ale tylko i wyłącznie jako dodatek w trakcie studiów, bardzo niskie wynagrodzenie, a wysokie wymagania, z tego też powodu rotacja pracowników jest bardzo duża.

Paweł

Plusy: -Benefity (multisport, medicover) -Elastyczne godziny pracy Minusy: -NIeywysokie zarobki -Skąpe szefostwo, o przysłowiową stówkę się potrafią wykłócać, byle tylko nie zapłacić za dużo komuś -Rotacja pracowników -Duże wymagania i widza w stosunku do zarobków (np. czytanie artykułów w językach w stylu Rumuński, Węgierski i się trzeba męczyć z google translate, bo na tłumacza to im pewnie szkoda kasy) -Obwinianie pracowników za błędy związane np z brakiem czasu zamiast zainwestować w dodatkową pomoc dla nich Ogólnie polecam co najwyżej na pierwszą pracę po studiach - a potem zmienić na coś lepszego

Panna
@Paweł 22.04.2017 16:33

Na jakie zarobki można liczyć na start?

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. k.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. k.